NewsyCała Polska znała ją z serialu, a jaka była na co dzień? Lokalny portal ujawnia prawdę o Marzenie Kipiel-Sztuce

Cała Polska znała ją z serialu, a jaka była na co dzień? Lokalny portal ujawnia prawdę o Marzenie Kipiel-Sztuce

Cała prawda o Marzenie Kipiel-Sztuce
Cała prawda o Marzenie Kipiel-Sztuce
Źródło zdjęć: © KAPiF

13.06.2024 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła wieloma osobami. Do wspomnień dotyczących artystki dołączył się także legnicki portal, który zdecydował się napisać kilka słów o tym, jaka naprawdę była aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca, a o jej śmierci napisała Renata Pałys, przyjaciółka z planu serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka zmagała się z problemami zdrowotnymi, o czym niewiele osób wiedziało. Pamięć Kipiel-Sztuka zdecydował się uczcić portal Lca.pl z Legnicy, z którą aktorka była mocno związana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marzena Kipiel-Sztuka kochała ludzi i zwierzęta

Według tego, co napisał serwis, zmarła aktorka uwielbiała spędzać czas z mieszkańcami Legnicy (skąd pochodziła i tam kończyła szkołę) i niezwykle często pojawiała się na różnego rodzaju lokalnych wydarzeniach. Można ją więc było spotkać na zbiórkach charytatywnych, spotkaniach autorskich czy różnego rodzaju konkursach. Wielką miłością aktorki były również zwierzęta.

Poza tym aktorka przy każdej możliwej okazji zachwalała Legnicę i mówiła o tym, jak bardzo kocha to miasto oraz, że właśnie to jest jej wymarzone miejsce na ziemi.

Cała Polska znała ją jako Halinkę Kiepską, nam mówiła, że jest zwykłą "babą z sąsiedztwa" i taką ją zapamiętamy, życzliwą, szczerą do bólu, kiedy było trzeba i zawsze uśmiechniętą - podał portal Lca.pl.

Marzena Kipiel-Sztuka była w hospicjum

Renata Pałys w rozmowie z "Super Expressem" wyznała jednak, że przyjaciółka poważnie chorowała już od jakiegoś czasu, a jej śmierć wcale nie była aż tak niespodziewana, jak można by pomyśleć. Od jakiegoś czasu przebywała w hospicjum.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także