NewsyUPS! Mogła być następną panią Pitt! Teraz piękna gwiazda musi przełknąć łzy goryczy...

UPS! Mogła być następną panią Pitt! Teraz piękna gwiazda musi przełknąć łzy goryczy...

Brad Pitt
Brad Pitt
06.07.2023 07:40

Brad Pitt to bożyszcze wielu kobiet. Nie znamy ani jednej pani, która choć raz nie westchnęła nad jego przystojną twarzą. Sophie Monk mogła zrobić o wiele więcej, gdyby nie zepsuła tej okazji po całości.

Przypadkowe spotkanie z Bradem Pittem

Sophie Monk, która obecnie prowadzi australijską edycję Love Island, wyznała, że spotkała Brada Pitta przez zupełny przypadek w 2008 roku. Znajdowała się na terenie wytwórni Warner Bros, ponieważ była zaangażowana do filmu, gdy aktor podjechał na motocyklu. Idol milionów kobiet po prostu podjechał i był na wyciągnięcie ręki.

Sophie wspomina, że wszyscy styliści, którzy nad nią wówczas pracowali, powtarzali, żeby natychmiast do niego podeszła i coś zrobiła. To była sytuacja jak ze snu! Nie codziennie zdarza się, żeby można było porozmawiać z gwiazdą tego kalibru. Dlatego Sophie wszystko popsuła.

Stracona okazja na randkę z Bradem Pittem

Sophie podeszła do gwiazdy i spytała, czy ma może zapalniczkę. Ponieważ stał i palił papierosa, uznała, że to będzie najbardziej neutralny sposób na to, by do niego podejść.

Brad nie pamiętał, gdzie schował zapalniczkę i zaczął jej szukać. Przetrząsał kieszenie spodni, kurtki, nawet schowki przy motocyklu. Kiedy w końcu ją znalazł i odpalił papierosa Sophie, ta nie chciała wyjść na psychofankę, która wysypuje Brada Pitta o film, nad którym pracuje. Stali więc przez kilka minut i palili w milczeniu.

Tak właśnie kobieta straciła okazję na to, by zaprezentować się z najlepszej strony i zdobyć serce gwiazdora. Na szczęście później znalazła miłość, niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Do końca życia jednak może tylko pluć sobie w brodę, że obok niej nie było wówczas boskiego Brada...

Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie
Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie
Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku
Angelina Jolie na Oscarach w 2014 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także