18 marca: Czas na gruntowne porządki! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

18 marca horoskop urodzeniowy

18 marca horoskop urodzeniowy

18 MARCA – NUMEROLOGICZNA 4

Każdą pracę wykonuj, jakby miała ona być ostatnią w życiu – Marek Aureliusz

  • Warto dziś  umówić się na ważne spotkania i rozmowy!
  • Wszystko, co wymaga  starannego planowania zakończy się dziś sukcesem, warto więc z tego skorzystać.
  • Uporządkuj rozliczenia  i rachunki. W finansach unikaj ryzyka.
  • Czas na uporządkowanie spraw!  Osiągniesz spokój, jeśli poświęcisz swoją uwagę na zrobienie gruntownych porządków!

GWIAZDY URODZONE 18 MARCA

  • Edward Miszczak (1955) – polski dziennikarz telewizyjny i radiowy
  • Przemysław Sadowski (1975) – polski aktor
  • Sophia Myles (1980) – brytyjska aktorka
  • Lari Lu (Anna Lubieniecka) (1988) – polska piosenkarka, autorka tekstów

HOROSKOP NA 18 MARCA

Kto urodził się dnia 18 marca – potrafi wszystko wykorzystać umiejętnie dla swoich celów.

Jego natura wykazuje pewną podwójność. Z jednej strony jest to człowiek niezwykle aktywny, ambitny, przebiegły, bystry o dużych zdolnościach dyplomatycznych, pragnący stać na czele i przewodzić nad innymi i dążący do tego, aby kierować się w życiu logiką. Z drugiej znowu strony – okazuje dużą wrażliwość, nerwowość, poddaje się wpływom uczuć i rozrzewnienia i pozwala otoczeniu oddziaływać na siebie. Dobroduszność łączy się, w nim z podstępnością i przebiegłością.

Taka podwójność natury wywołuje niezrównoważenie charakteru, co połączone bywa z nagłymi wybuchami gniewu. Udręczają go również stany niepokoju, troski i ogólnej konfuzji.

Zdrowie jego jest dość delikatne; łatwo się zaziębia, a stany niepokoju psychicznego odbijają się ujemnie na organizmie. W chorobie jest niecierpliwy i podrażniony: łatwo się przejmuje i oczekuje najgorszych wyników.

Co mu grozi. Że nic go nie potrafi doprowadzić do doskonałości i nie rozwinie odpowiednio swych zdolności, a to dzięki brakom psychicznym tub wadom charakteru. Ma on jakieś tajne zamiary, lub ukryte pomysły, które są z gruntu fałszywe i dzięki temu jego wszystkie dobre intencje i wysiłki mogą pójść na marne.

Do czego powinien dążyć. Do skoncentrowania się i milczenia – przez co osiągnie potęgę wewnętrzną. Powinien również nauczyć się sztuki doskonałego wypoczynku przy całkowitym spokoju nerwów, co bardzo dodatnio może wpłynąć na jego zdrowie.

Jak wychować dziecko dziś urodzone. Rodzice i wychowawcy powinni przede wszystkim przyuczać takie dziecko do życia realnego i nie pozwalać mu żyć zbytnio wyobraźnią. Jego zdolności umysłowe są bardzo duże, okazuje ono czujność, bystrość, zdolności organizacyjne, ale dzięki intensywnemu życiu psychicznemu, ma zawsze tendencje do przesady i powiększania każdego faktu pod wpływem wyobraźni.

Jest ono równie dumne jak wrażliwe – nie pozwala się ograniczać i nie lubi kontroli. To też niechaj samo zbiera swe doświadczenia życiowe i uczy się liczyć z realnościami życia. Zamiast odciągać go od rozpalonego żelaza, do którego biegnie – lepiej pozwolić mu się sparzyć. Przykre doświadczenie będzie skuteczną nauką na przyszłość.

Edward Miszczak urodził się 18 marca 1955 roku

Edward Miszczak urodził się 18 marca 1955 roku


Edward Miszczak na balu Fundacji TVN

Edward Miszczak na balu Fundacji TVN

Edward Miszczak na Wielkim Meczu TVN vs TVP Fot. ons

Edward Miszczak na Wielkim Meczu TVN vs TVP Fot. ons

Edward Miszczak - Bal TVN 2016

Edward Miszczak - Bal TVN 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×