NewsyAntoni Królikowski z kolejnym aktem oskarżenia. Aktor znowu stanie przed sądem? "Prokuratura zajęła się sprawą"

Antoni Królikowski z kolejnym aktem oskarżenia. Aktor znowu stanie przed sądem? "Prokuratura zajęła się sprawą"

Antoni Królikowski
Antoni Królikowski
10.01.2024 12:40

Antoni Królikowski uznawany był za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, między innymi dzięki współpracy z Patrykiem Vegą. Syn nieodżałowanego Pawła Królikowskiego zaliczył jednak szereg wizerunkowych wpadek, ma także kłopoty z prawem. Został między innymi zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem niedozwolonych środków, miał także uchylać się od płacenia alimentów. Okazuje się, że to nie koniec problemów Antka z wymiarem sprawiedliwości.

Antoni Królikowski po raz kolejny stanie przed sądem? Ojciec Joanny Opozdy miał zawiadomić prokuraturę

Jak poinformował portal Shownews, Antoni Królikowski ma odpowiadać za zniszczenie mienia. Przypomnijmy, że w styczniu 2022 roku aktor miał w towarzystwie  teściowej Małgorzaty Opozdy i szwagierki Aleksandry chcieć dostać się do domu teścia, aby pomóc kobietom zabrać kilka rzeczy. Dariusz Opozda miał uznać to za włamanie i oddał strzały w kierunku członków rodziny z broni czarnoprochowej. Jak informuje "Super Express" postępowanie w sprawie wystrzałów zostało umorzone. Teść Antoniego Królikowskiego zawiadomił natomiast prokuraturę o zniszczeniach, jakie miał spowodować aktor.

Kolejny akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Królikowskiemu. Aktor stanie przed sądem?

Według informacji "Faktu" Dariusz Opozda zarzuca Antoniemu Królikowskiemu zniszczenie bramy wjazdowej do posesji, straty oszacowano na 6 tysięcy złotych.

Prokuratura w Busku-Zdroju skierowała 29 grudnia 2023 r. do sądu akt oskarżenia. Prokuratura zajęła się tą sprawą na wniosek pokrzywdzonego. Na razie nie ma wyznaczonego terminu rozprawy — czytamy w cytowanym przez tabloid oświadczeniu rzecznika Prokuratury Okręgowej w Kielcach, Daniela Prokopowicza.

Spodziewaliście się kolejnych problemów Antka?

Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Antoni Królikowski (fot. KAPiF)
Antoni Królikowski w drodze na mecz Polska-Szwecja
Antoni Królikowski w drodze na mecz Polska-Szwecja
Antek Królikowski
Antek Królikowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także