NewsyNowy partner Anny Muchy zagrał więcej ról niż ona. Znacie go z czołowych seriali. Co jeszcze o nim wiemy?

Nowy partner Anny Muchy zagrał więcej ról niż ona. Znacie go z czołowych seriali. Co jeszcze o nim wiemy?

Anna Mucha
Anna Mucha
Zuza Maciejewska

04.06.2020 09:40, aktual.: 08.06.2020 20:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez epidemię koronawirusa w Polsce, niektóre projekty, w których Anna Mucha bierze udział, zostały wstrzymane na jakiś czas. Aktorka nie wycofała się jednak z mediów społecznościowych. Regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, zdarza się, że towarzyszą jej dzieci, Stefania i Teodor. Fotografie są wykadrowane tak, by nie było widać twarzy. Mucha w ten sposób chroni ich wizerunek:

Mam najcudowniejsze dzieci na świecie, kilka osób może to potwierdzić np. ich Tata. Ale nie pokazuje ich twarzy, bo chronię swoich najbliższych… Bo nie wiem, kto kiedy i jak może wykorzystać delikatne informacje na nasz temat – napisała w jednym z wpisów w social mediach.

Anna Mucha wyszła na kawę z mężczyzną. Kim jest jej partner ze zdjęć?

Anna Mucha w poniedziałek zostawiła dzieci pod dobrą opieką i wybrała się na kawę z tajemniczym mężczyzną. Udali się do Hali Koszyki w Warszawie. Podczas spotkania cały czas rozmawiali, a z twarzy Ani nie schodził uśmiech. Gdy zbierali się do wyjścia, mężczyzna pomógł aktorce ubrać się w płaszcz. Gdy wracali, szli za rękę, co zostało uwiecznione na zdjęciach.

Z kim Mucha wyszła na drinka? Jak podaje Super Express, Ania spotkała się z Jakubem Wonsem, który także jest aktorem i jest od niej o dwa lata młodszy. Znają się od dawna, w przeszłości nawet razem pracowali. Trzy lata temu zagrali w przedstawieniu Letni dzień, następnie w sztuce Przygoda z ogrodnikiem. 

Jakub jest związany nie tylko z teatrem, ale także z małym ekranem. Na swoim koncie ma występy w serialach takich jak m.in. Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz, Na sygnale, Czas Honoru, Leśniczówka, W rytmie serca. Mężczyzna aktorstwo ma we krwi, jego ojciec to znany aktor, Grzegorz Wons uwielbiany chociażby za rolę w „Ranczu”

Jakub Wons był w związku z aktorką Hanną Konarowską (córką Joanny Szczepkowskiej), z którą doczekał się córki Zofii. Ich drogi rozeszły się w 2018 roku.

  • Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha wyszła na drinka
  • Anna Mucha wyszła na drinka
  • Anna Mucha i Jakub Wons na drinku
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha wyszła na drinka
[1/9] Anna Mucha i Jakub Wons wybrali się na drinka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także