Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Paulina Krupińska na pokazie BIZUU wyglądała jak klon Kingi Rusin! Skopiowała jej stylizację?!

Paulina Krupińska - Bizuu pokaz 2018


Paulina Krupińska jak Kinga Rusin na pokazie BIZUU

Pokazy kolekcji BIZUU zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród polskich gwiazd i celebrytek. Zatem nikogo nie dziwi fakt, że podczas prezentacji najnowszej kolekcji, na dzisiejszym czerwonym dywanie było bardzo tłoczno. Na pokaz ochoczo przybyły piękne damy polskiego show biznesu, a wśród nich młoda mama – Paulina Krupińska.

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji BIZUU: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa [DUŻO ZDJĘĆ]

Piękna modelka zawsze stara się wyglądać perfekcyjnie, jednak podczas dzisiejszego wieczoru jej blask raczej nie poraził fotoreporterów. Choć Krupińska bardzo się starała – na pokaz Bizuu pojawiła się z świeżo obciętą grzywką. Jenak to nie nowa fryzura skupiła nasza szczególną uwagę. Na pierwszy rzut oka można bowiem zauważyć, że dzisiejszą stylizacją Paulina do złudzenia przypomina Kingę Rusin!

Fryzura, a przede wszystkim kwiecisty garniturek Krupińskiej, z całą pewnością kojarzą się z gwiazdą TVN-u. Przypomnijmy, że Kinga Rusin podczas dzisiejszej konferencji Agent Gwiazdy 3 wyglądała bardzo podobnie! Jak widać garnitur w letnie kwiaty, jest szałem sezonu, bowiem w podobnym modelu zaprezentowała się ostatnio również Małgorzata Foremniak.  

Choć Krupińska jest sporo młodsza od Foremniak i Rusin, to na ściance prezentowała się mniej zjawiskowo…

Peja obraził Kingę Rusin w swojej piosence. W końcu mu odpowiedziała! Warto było czekać na taką ripostę! [WIDEO]

Kinga Rusin poczuła już wiosnę! Na konferencji prasowej zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Było na co popatrzeć!

Idealna Paulina Krupińska w zrujnowanej fryzurze! Co się stało z jej pięknymi włosami?!

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×