NewsyWnuczka Zenka Martyniuka kończy 5 lat! Laura to już duża dziewczynka!

Wnuczka Zenka Martyniuka kończy 5 lat! Laura to już duża dziewczynka!

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
12.02.2024 22:02, aktualizacja: 13.02.2024 10:26

Zenek Martyniuk został dziadkiem dokładnie pięć lat temu. Laura to córka jego syna, Daniela i jego pierwszej żony, Eweliny. Z okazji urodzin mama dziewczynki pokazała nowe zdjęcia jubilatki. Czy gwiazdor disco polo został zaproszony na tort?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małżeństwo Daniela i Eweliny Martyniuków nie przetrwało próby czasu. Szybko okazało się, że pomimo wesela, które szacowano na milion złotych, w sądzie pojawił się pozew o rozwód.

Wnuczka Zenka Martyniuka kończy 5 lat

Zenek Martyniuk jest dumnym dziadkiem. Niedawno zaprosił nawet wnuczkę na scenę podczas swojego koncertu i przedstawił ją publiczności. Wszystko udokumentowała jej mama, Ewelina Martyniuk. Pokazała też tę wyjątkową chwilę na swoim Instagramie.

Zenek uwielbia swoją wnuczkę i cieszy się, że mała ma wyjątkowe poczucie rytmu, a także lubi jego piosenki.

Laurka jest bardzo muzykalna. Uwielbia jak się jej śpiewa. Zna chyba wszystkie moje piosenki - opowiadał w jednym z wywiadów.

Laura ma już pięć lat i jest dużą dziewczynką. Pomimo rozwodu z Danielem, Ewelina nie utrudnia dziadkom kontaktów z wnuczką. W zeszłym roku byli nawet zaproszeni na jej urodziny. Czy w tym roku będzie tak samo?

Zenek Martyniuk ma jedną wnuczkę

Kilka lat temu, podczas rozwodu Eweliny i Daniela, Danuta Martyniuk udzielała emocjonalnych wywiadów, oskarżając synową o próbę wyłudzenia pieniędzy. Wprost nazywała to małżeństwo błędem.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela... A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili - mówiła w wywiadzie dla "Faktu".

Ewelina starała się nie komentować w mediach swoich prywatnych spraw, jednak pozwoliła sobie przed Bożym Narodzeniem zamieścić pewnego rodzaju oświadczenie. Odczytywano je nawet jak ostrzeżenie dla Martyniuków. Po jakimś czasie Danuta w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że jej relacje z Eweliną się ułożyły. Panie dobrze się dogadują.

Teraz są pozytywne. Bardzo dobrze dogadujemy się z Eweliną. Wiadomo, że był cięższy okres, ale to było pod wpływem głupich emocji. Później człowiek tego bardzo żałuje - wyznała żona Zenka.

Co o tym sądzicie?

Zenek Martyniuk z wnuczką
Zenek Martyniuk z wnuczką© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także