Moda10 niezapomnianych kreacji Anny Przybylskiej

10 niezapomnianych kreacji Anny Przybylskiej

Anna Przybylska kreacje
Anna Przybylska kreacje
Ewa Kamionowska
05.10.2015 21:50, aktualizacja: 08.10.2015 00:28

Ania Przybylska była ulubienicą tysięcy widzów, którzy pokochali jej m.in. za Marylkę z serialu "Złotopolscy". Sama aktorka wolała o sobie jednak mówić, że przede wszystkim jest mamą trójki dzieci i partnerką piłkarza Jarosława Bieniuka. Daleko jej było do gwiazd, o których się mawia, że "gwiazdorzą". Szybko skracała dystans, miała ogromne poczucie humoru (również na swój temat), była typem kumpeli, którą chciałoby się zaprosić na kawę. Wzbudzała same pozytywne emocje.

Ania wzbraniała się przed nazywaniem jej gwiazdą. Nie miała gwiazdorskich nawyków: nie potrafiła cierpieć dla urody i perfekcyjnego wyglądu. Choć często nosiła ubrania znanych polskich projektantów (np. Agnieszki Maciejak czy Łukasza Jemioła), marki nie miały dla niej znaczenia. Jak wspominała w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rudowska, jej przyjaciółka i menedżerka, Przybylska np. odrzucała drogie szpilki uznanej marki, jeśli te były niewygodne.

Byłam przy tym, jak ona ubrała te szpilki (marki Saint Laurent - przyp. red.) w hotelu, potem zjechaliśmy windą na parter i ona powiedziała, że ma to gdzieś, w tych butach nie pójdzie, bo jest jej niewygodnie. I ubrała te botki na płaskim obcasie pod tę długą suknię. My z Jarkiem mówiliśmy: „Ania, prosimy cię, wyjdzie ten czerwony botek…”. Ania była też uparta, więc poszła w tych botkach, ale całą premierę, teraz już chyba mogę zdradzić, przesiedziała na boso.

I choć czerwone dywany jej nie pociągały, na imprezach zawsze błyszczała. Nawet w najprostszej sukience wyglądała świetnie. Postanowiliśmy przypomnieć kilka kreacji Anny Przybylskiej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także