„Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!

Kryminalni TVN

Kryminalni TVN

Choć serial Kryminalni 10 lat temu zniknął z anteny TVN-u, to jest szansa, że znów się tam pojawi! O jego reaktywację zabiega ponoć Maciej Zakościelny, który grał w nim komisarza Marka Brodeckiego.

Maciej Zakościelny właśnie skończył zdjęcia do ostatniego sezonu Diagnozy. Jak podaje Kurier TV, aktor chce , by powstały nowe odcinki Kryminalnych. W jednej z głównych ról miałby się pojawić znany z M jak miłość oraz z Komisarza Aleksa Krystian Wieczorek.

Co ciekawe, do pomysłu odniosła się z ogromnym entuzjazmem Magda Schejbal, która w Kryminalnych grała Basię Storosz

„Może byłoby fajnie. My, wy, po latach? Dojrzalsi, doświadczeni przez los. Maciek! Jeżeli to prawda, to ja też jestem za!?” – napisała ucieszona aktorka na swoim Instagramie.

Nic dziwnego, od lat gra głównie role drugoplanowe, m.in. w Blondynce czy w Na dobre i na złe. Zajęła się też biznesem restauracyjnym. Natomiast trzeci Kryminalny czyli Marek Włodarczyk od lat nie grał głównej roli w telewizji. Dla wszystkich aktorów byłaby to świetna okazja, by zyskać uznanie widzów.

Kryminalni byli niewątpliwym hitem TVN. Serial opowiadał o sprawach prowadzonych przez warszawskich policjantów – Komisarza Adama Zawadę i jego zespół. Produkcja trzykrotnie została uhonorowana Telekamerą dla dla najlepszego serialu kryminalnego. Oby ten serialowy hit sprzed lat powrócił na ekrany! Chcielibyście, żeby tak właśnie się stało? Być może są wśród Was fani produkcji, która przed laty przyciągała tłumy przed telewizory.

Zobacz: Kubek ze Starbucksa w “Grze o tron”. Rażąca wpadka jest już hitem internetu! Wybraliśmy najlepsze memy!

Zobacz: M jak miłość (odc.1445): Olek zdobędzie Agnieszkę. Nie zniesie jej sprzeciwu

Zobacz: M jak miłość (odc.1446): Magda odwoła ślub z Andrzejem. Zrobi to dla Kamila?


Maciej Zakościelny - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Maciej Zakościelny - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Maciej Zakościelny – Off Camera 2019

Maciej Zakościelny – Off Camera 2019

Magda Schejbal - Eska 2019

Magda Schejbal - Eska 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×