Wojna gwiazd „M jak miłość”! Olga Frycz o koszmarnych warunkach pracy na planie. Anna Mucha zrobiła jej porządny wykład

Anna Mucha i Olga Frycz, konflikt

Anna Mucha i Olga Frycz, konflikt

Anna Mucha i produkcja „M jak Miłość” krytykują Olgę Frycz

Olga Frycz, która niedługo zostanie mamą po raz pierwszy, otworzyła prawdziwą Puszkę Pandory. Gwiazda, która niedawno opuściła M jak Miłość, w rozmowie z jednym z magazynów mocno skrytykowała sposób pracy na planie, produkcję oraz ekipę filmową, która miała zamieniać życie aktorów w prawdziwe piekło:

Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej, niż miałam zapisane w umowie. Aktorki, które mówiły, że mają dzieci i muszą zwolnić nianię, słyszały: „A co, wyjdziesz z planu? Wielka pani gwiazda?”. Nikt nikogo nie szanował, były wrzaski. Ludzie przychodzili do pracy sfrustrowani, nienawidzili jej, ale bali się odejść, bo dziecko i kredyt. Dostosowywałam się, ale uwierała mnie ta sytuacja. Miałam 30 lat i byłam sfrustrowana. Straciłam radość z grania. W pewnym momencie poczułam, że dostosowywanie się ma granice. Nie mogę tego robić w nieskończoność, bo tracę szacunek do siebie – powiedziała ostro aktorka w rozmowie z magazynem Twój Styl.

Na tę wypowiedź niemal natychmiast zareagowała Anna Mucha, która gra od lat w M jak Miłość. Przedstawiła zupełnie inną wersję wydarzeń:

Przyznaję – nie zawsze jest kolorowo i nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie to „wymarzyli”. Ta praca to praca z ludźmi i wśród ludzi! A jak wiadomo bywamy różni. Jedni widzą szklankę do połowy pustą, inni się cieszą, że mają z czego pić. Ja należę do tej drugiej grupy. I choć nie zawsze jest lekko i przyjemnie, i choć mam świadomość, ze jestem częścią korporacji i wielkiej fabryki to muszę powiedzieć, ze są gesty, których się nie zapomina. Przez dwadzieścia kilka lat pracy w tym zawodzie jedynie (!) Tadeusz Lampka, Ilona Łepkowska i Alina Puchała byli tymi, którzy okazali mi zrozumienie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Nie wyrzucili mnie z serialu, gdy potrzebowałam odpocząć i daleko wyjechać, z radością przyjęli informacje o moich kolejnych ciążach, a przede wszystkim dali mi poczucie ze mam dokąd wracać! To tak ważne dla matki, która chce, lubi i musi pracować (…) Takich rzeczy się nie zapomina! jak mawia Ilona Łepkowska: „z niewolnika nie ma pracownika” – napisała na swoim Instagramie.

Na komentarz produkcji nie trzeba było długo czekać. Natychmiast rzucili się do dementowania „bzdur”, wygłaszanych przez Olgę:

Te słowa to kompletne bzdury. Młode mamy mają w naszych kontraktach specjalne zapisy i często dzieci przebywają razem z nimi na planie. Wielu aktorów pracuje w serialu będąc w różnych sytuacjach życiowych, które staramy się rozumieć. Przez 5 lat współpracy aktorka nigdy nie zgłaszała żadnych uwag i skarg – oprócz tego, jak fabularnie toczy się jej wątek – i jesteśmy zaskoczeni takim komentarzem. Pani Oldze życzymy spełnienia w roli młodej mamy i wielu zawodowych wyzwań w przyszłości czytamy na łamach Party.

Z jednej strony ta reakcja jest w zupełności zrozumiała. Z drugiej jednak… Czy Olga naprawdę miałaby jakikolwiek cel w mówieniu podobnych rzeczy bez przyczyny? Ciężko w to uwierzyć.

Cyrk! Nie chcieli wpuścić głównej gwiazdy na plan „M jak miłość”!

Gwiazda największych seriali dołączyła do obsady „M jak miłość”!

Kacper Kuszewski na dobre pożegnał się z widzami i obsadą „M jak miłość”. Opowiedział o swojej ostatniej scenie


Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz 2018

Olga Frycz 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×