Jastrząb AstroUrodziłeś się 28 sierpnia? Wiemy o Tobie wszystko! Dzisiaj dzień numerologicznej 9

Urodziłeś się 28 sierpnia? Wiemy o Tobie wszystko! Dzisiaj dzień numerologicznej 9

Osoby urodzone 28 sierpnia - Kasia Galica
Osoby urodzone 28 sierpnia - Kasia Galica
Teano - numerolog gwiazd

28.08.2016 10:38, aktual.: 28.08.2016 17:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień wolności - numerologiczna 9!

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem - Carl Gustav Jung

Jedynka z dnia pomoże poukładać wszystko od początku!

Powróć do pierwotyych planów na swoje życie!

Nie rozpamiętuj porażek, zrób nowy plan!

Gwiazdy urodzone 28 sierpnia

  • Agata Wróbel (1981) - polska sztangistka,
  • Katarzyna Galica (1975) - polska aktorka,
  • Sylwia Przybysz (1980) - polska youtuberka, wokalistka.

Jakie są osoby urodzone 28 sierpnia?

Ma silnie rozwinięte poczucie wielkości duchowej. Jest szlachetny.

Jest to człowiek prawy, dojrzały wewnętrznie. Jego przyzwyczajenia są zrównoważone i unormowane, a instynkty szlachetne. Wszelkie obowiązki życiowe spełnia nienagannie, a jego honor jest niepokalany.

Ma on silnie rozwinięte poczucie wielkości duchowej i wzniosłe dążenia. Myśli jego są natchnione i uduchowione, świadomy jest swej potęgi duchowej i wyższości nad innymi ludźmi. Wierny i poświęcający się przyjaciel – doskonale potrafi argumentować i dowodzić: jako oponent jest niezwalczony.

Sam będzie źródłem swej kariery, a powodzenie swe w życiu będzie zawdzięczał własnym zdolnościom wykonawczym, zarówno jak i niezwykle rozwiniętemu intelektowi. Może również osiągnąć powodzenie w zakresie literatury i sztuki.

Życie jego przeważnie upływa równo i spokojnie, a uznanie ogólne jakim się cieszyć będzie, jest zasłużone w całej pełni. Dzięki swym świetnym zdolnościom analitycznym może osiągnąć powodzenie jako krytyk muzyczny i literacki.

Wady. Nie lubi wysilać się zbytnio nad ciężką pracą. Nieraz jest zbyt oziębły, za mało uczuciowy, wykazuje też zbyt mało ambicji oraz instynkty wojownicze.

Jak wychować dziecko dziś urodzone? Jest ono prawdziwym „dzieckiem natury”. Zainteresowania jego są bardzo wszechstronne, uwielbia piękno przyrody, ma silne sympatie i antypatie i odznacza się darem bystrej obserwacji. Łatwo wszystko pojmuje nieraz wykazuje przedwczesną dojrzałość i już w okresie dzieciństwa wykazuje talent do interesów.

Wychowawcy takiego dziecka powinni starać się o to, aby nie kierowało ono swej uwagi na rzeczy ujemne, jak wady towarzyszy lub przywary otoczenia, gdyż inaczej może się w nim rozwinąć zamiłowanie do krytykowania i potępiania innych – co potem może mu zatruć całe życie.

Katarzyna Galica
Katarzyna Galica
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także