NewsyRzadko kiedy mówi o swoim synu. Dorota Wellman zdobyła się na prywatne wyznanie. Tak się mają ich relacje

Rzadko kiedy mówi o swoim synu. Dorota Wellman zdobyła się na prywatne wyznanie. Tak się mają ich relacje

Dorota Wellman opowiedziała o synu (fot. AKPA, YouTube)
Dorota Wellman opowiedziała o synu (fot. AKPA, YouTube)
Źródło zdjęć: © AKPA, YouTube

16.06.2024 21:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Wellman rzadko kiedy wypowiada się publicznie na temat swojego syna. Nie tak dawno temu jednak wprost powiedziała, jak wyglądają jej relacje z 30-letnim Jakubem. Jak się okazuje, sporo ich łączy.

Dorotę Wellman widzowie pokochali za niezwykłe poczucie humoru i charyzmę. Znana z "Dzień dobry TVN" prezenterka raczej powściągliwie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, a w szczególności o relacji z synem. W ostatnim czasie jednak zdaje się to zmieniać. Nie tak dawno mogliśmy poznać więcej szczegółów na temat tego, w jakich stosunkach jest z 30-letnim Jakubem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman prowadzi podcast z synem

Kilka szczegółów na temat swojego syna Wellman zdradziła w podcaście "Trójkąt". Okazuje się, że razem z Jakubem mają sporo wspólnych tematów. Oboje są mocno zaaferowani popkulturą, co skłoniło ich do założenia własnego podcastu. W kolejnych odcinkach "WELLcome w popkulturze" rozprawiają o wszelkich zajmujących ich kwestiach.

Mój syn zajmuje się zupełnie czymś innym, jest twórcą internetowym, ale w ogóle nie w tym kraju, gdzie indziej, a tutaj okazuje się, że możemy razem coś wspólnie robić. Myślę, że to jest duża przyjemność nielansowania swojego dziecka w sposób nachalny w ramach wywiadów i pokazywania, jaki jest śliczny, liryczny, romantyczny i może jest do wzięcia, tylko w ramach wspólnej pracy - powiedziała.

Syn Wellman ukrywał, kim są jego rodzice

Co ciekawe, syn Doroty Wellman przez jakiś czas ukrywał przed swoimi rówieśnikami to, kim są jego rodzice. O wszystkim prezenterka opowiedziała w jednym z odcinków "Dzień dobry TVN". Jakub konsekwentnie zatajał ten fakt, w końcu jednak wszystko się wydało.

Na studiach długo ukrywał, że jest naszym synem. Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili.
Dorota Wellman prowadzi podcast z synem (YouTube)
Dorota Wellman prowadzi podcast z synem (YouTube)© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także