NewsyDorota Wellman musiała walczyć o męża z inną kobietą: "Odpadła w połowie drogi"

Dorota Wellman musiała walczyć o męża z inną kobietą: "Odpadła w połowie drogi"

Dorota Wellman opowiedziała o początkach swojego związku z mężem
Dorota Wellman opowiedziała o początkach swojego związku z mężem
Źródło zdjęć: © KAPIF i AKPA
02.04.2024 19:06, aktualizacja: 02.04.2024 22:07

Dorota Wellman w nowym wywiadzie opowiedziała o początkach swojego związku z obecnym mężem Krzysztofem. Z jej słów wynika, że początkowo musiała nieco konkurować z inną kobietą. Tylko posłuchajcie!

Dorota Wellman skrzętnie dba o to, żeby jej życie prywatne nie było tematem publikacji prasowych. Bardzo rzadko otwiera się na tematy związane z najbliższymi jej osobami. Od ponad trzech dekad mężem dziennikarki jest znany fotograf i fotosista Krzysztof Wellman. Małżonkowie mają razem jednego syna: Jakuba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman walczyła o męża z inną kobietą

W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" Dorota opowiedziała o początkach swojej relacji z Krzysztofem. Jak się okazuje, rywalizowała o jego względy z inną kobietą. Pewnego razu wybrała się nawet z nią i przyszłym mężem na wypad w góry. Konkurentka nie zdołała dotrzymać tempa znajomym: "W połowie drogi odpadła, a ja zostałam".

Dorota i Krzysztof do dziś świetnie się dogadują, co zawdzięczają umiejętności szczerej rozmowy. "Kto nie rozmawia z partnerem, ten może go stracić" – przestrzegła gwiazda. Jednocześnie wyraziła nadzieję, że już zawsze będzie z mężem.

Kim jest syn Doroty Wellman?

Sporadycznie Wellman opowiada również o swoim synu – Jakubie. Mężczyzna skończył dwa kierunki studiów, szybko się usamodzielnił i prowadził z mamą podcast. Dumna matka zawsze podkreśla, jak wiele syn dla niej znaczy. "Poświęcamy sobie czas, jesteśmy sobie bliscy, ogromnie często w ciągu dnia kontaktujemy się, żeby opowiedzieć sobie o tym, co się wydarzyło" – zdradziła "Vivie!".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także