Księżna Kate wyjedzie do Afryki? Ma mieć bardzo ważny powód

Księżna Kate wyjedzie do Afryki? Ma mieć bardzo ważny powód

Księżna Kate wyjedzie niebawem do Afryki?
Księżna Kate wyjedzie niebawem do Afryki?
Źródło zdjęć: © ONS
02.04.2024 11:02

Od kiedy księżna Kate wydała oświadczenie i oznajmiła światu, że wykryto u niej nowotwór, media dały royalsom nieco więcej spokoju. Teraz brytyjska prasa dotarła do informacji na temat jej ewentualnego wyjazdu do Afryki. Wiadomo, po co ma się tam wybrać!

Ostatnie miesiące dla Księżnej Walii, ale i całej rodziny królewskiej były niezwykle trudne. Najpierw operacja i informacja o chorobie nowotworowej króla Karola, a następnie po niecałych dwóch miesiącach również Kate opowiedziała o swoim stanie zdrowia i nowotworze. O chorobie żony Williama wiadomo już od kilku tygodni i to także czas, kiedy rzeczywiście para książęca mogła skupić się na sobie i zdrowiu księżnej. Bowiem media, choć dalej potrafią wypuścić coś irracjonalnego w temacie Kate, przestały prześcigać się z codziennymi teoriami spiskowymi na ich temat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate poleci do Afryki? To miejsce bliskie jej sercu

Do interesujących informacji dotarły brytyjskie media. Według ich doniesień księżna Kate może udać się niebawem do Afryki, a konkretniej do Kenii. Wszystko za sprawą jej bliskich przyjaciół. Na łamach "Daily Mail" wypowiedział się Joss Craig, który niebawem ma poślubić brytyjską miłośniczkę koni Mirandę Simpson. Para ma wziąć ślub w Kenii, gdzie ojciec Jossa ma swój rezerwat Lewa Wildlife Conservancy. Craig i Simpson chcieliby, aby Kate wzięła udział w ich ceremonii, która miałaby się odbyć, dopiero gdy księżna pokona chorobę. Warto także wspomnieć, że para książęca ma sentyment do tego miejsca, bowiem właśnie w Kenii w 2010 roku Wiliam oświadczył się Kate Middleton.

Czy nie byłoby cudownie, gdyby Kate mogła być obecna na weselu? - zadał pytanie przyjaciel Kate w "Daily Mail".

Teorie spiskowe na temat księżnej Kate. Media i gwiazdy odpuszczą na dobre?

Ostatnie sytuacje mocno odbiły się również na Williamie. Książę nie dość, że dowiedział się o chorobie ojca, to jeszcze żony. Media w tym okresie prześcigały się w teoria spiskowych, wspominając o jego rzekomym romansie, ciąży Rose Hanbury czy problemach natury psychicznej księżnej. Dopiero po wydanym oświadczeniu przez Kate media nieco się uspokoiły, a gwiazdy, które dały się wciągnąć w szerzenie teorii przeprosiły Księżną Walii. Wśród nich wyróżnić można między innymi Blake Lively, Meghan King czy Kerry Katona. Bez wątpienia w ostatnich tygodniach zrobiło się "ciszej" na temat ewentualnych teorii, ale z pewnością to jeszcze nie koniec.

Księżna Kate niedługo wyjdzie do Kenii?
Księżna Kate niedługo wyjdzie do Kenii?© ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także