NewsyRozemocjonowana Kayah nadaje u lekarza. "Jestem starsza o 20 lat"

Rozemocjonowana Kayah nadaje u lekarza. "Jestem starsza o 20 lat"

Kayah poprosiła o wsparcie fanów (fot. KAPiF)
Kayah poprosiła o wsparcie fanów (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
15.05.2024 17:28

Ostatnie wiadomości Kayah do fanów mogła zaniepokoić. Piosenkarka prosiła obserwujących o wsparcie w ciężkich chwilach. Jak się okazało, chodziło o jej ukochanego pupila.

Kayah jest jedną z tych gwiazd, które intensywnie korzystają z mediów społecznościowych, aby mieć stały kontakt z fanami. Piosenkarka niezmiennie informuje obserwujących nie tylko o nowych projektach muzycznych, ale także o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Tak było ostatnio, gdy zachorował jej ukochany pies Grey.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kayah poinformowała o chorobie pupila

Zestresowana stanem zdrowia swojego pupila, Kayah poprosiła fanów o wsparcie. Za pośrednictwem Instagrama relacjonowała przebieg sytuacji. W końcu udało jej się zapisać na spotkanie u weterynarza, podczas którego przeprowadzony miał zostać rezonans. Jak wyznała piosenkarka, narkoza wzbudzała w niej spore obawy.

Dziś o 19 narkoza i rezonans. Przy jego chorym serduszku, narkoza to jest coś, czego boję się strasznie. Grey i ja mamy te same choroby. To niesamowite, jakim połączonym naczyniem jesteśmy - przekazała.

Uradowana Kayah: "my już po rezonansie"

Jak się jednak okazało, cały zabieg przeszedł bez większych zakłóceń i nie zaszkodził psiemu pacjentowi. Kayah podkreśliła jednak, że w czasie oczekiwania najadła się strachu. Grey jest jej towarzyszem od lat, dlatego wizja powikłań nie dawała jej spokoju ani na chwilę.

Po wszystkim podziękowała swoim fanom za wszelkie słowa otuchy.

Kochani! My już po rezonansie. Zmiany na całym odcinku kręgosłupa, ale będziemy żyć. Na razie nieprzytomni, pacjent dochodzi do siebie. Jestem starsza o 20 lat... Dziękuję za troskę i wsparcie. Jesteście kochani! - poinformowała.
Kayah mocno dba o dobro zwierząt (fot. KAPiF)
Kayah mocno dba o dobro zwierząt (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także