"Wielki strach". Anita Sokołowska była o krok od śmierci? Podzieliła się dramatyczną historią

Anita Sokołowska podzieliła się z fanami dramatycznym wyznaniem.
Anita Sokołowska podzieliła się z fanami dramatycznym wyznaniem.
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

15.05.2024 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wygraniu 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" Anita Sokołowska zdecydowała się na zasłużony odpoczynek. Wybrała się więc w ukochane góry, a przebywanie na łonie natury skłoniło ją do podzielenia się z fanami dramatycznym przeżyciem.

Anita Sokołowska od lat z powodzeniem wciela się w różnego rodzaju role teatralne i filmowe. Ostatnio z kolei fani mogli ją podziwiać na parkiecie, gdy zdecydowała się wziąć udział w 14. odsłonie programu "Taniec z Gwiazdami". Szybko okazało się, że aktorka ma nie tylko talent do ogrywania ról, lecz również do tańca. Tym sposobem po wielu tygodniach prób i ciężkich przygotowań, wraz ze swoim partnerem, Jackiem Jeschke, pokonali Roksanę Węgiel i Julię "Maffashion" Kuczyńską.

Po tak intensywnym i pełnym pracy okresie Anita zdecydowała się wziąć wolne i zregenerować siły tam, gdzie od lat czuje się najlepiej - na łonie natury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anita Sokołowska wypoczywa w górach

Po zakończeniu programu Anita wyznała, że cieszy się na powrót do swoich obowiązków i małych przyjemności. Jednak zanim do tego dojdzie, aktorka wraz ze swoim synem Antonim wyjechali w Karkonosze, żeby naładować baterie i nadrobić stracony czas. Gwiazda nie ukrywa, że uwielbia górskie wspinaczki, i gdy tylko nadarzy się okazja, wyrywa się na szlak. Jak wspomniała w swoim poście na Instagramie, ta czynność dodaje jej siły i jednocześnie napawa pokojem.

Euforia, porażki, sukcesy, zwątpienia…. to wszystko jest częścią naszego życia…. i dobrze… ale najważniejsze jest poczucie wolności… a to dają mi góry…. czerpię z nich siłę, a przede wszystkim spokój… wiem, że nawet jeśli na chwilę pojawi się mrok, to za moment wyłoni się kolejny szczyt

- napisała aktorka w swoim najnowszym poście.

Anita Sokołowska kocha góry.
Anita Sokołowska kocha góry.© Instagram.com

Anita Sokołowska zgubiła się w górach

Przy okazji pobytu na urlopie aktorka zdecydowała się również podzielić ze swoimi fanami pewnym wyznaniem.

Okazało się, że kilka lat temu zabłądziła na górskim szlaku na Krecie! Sytuacja była niezwykle dramatyczna, ponieważ Góry Białe charakteryzują się niezwykłą surowością. Jednak dzięki sile woli i ogromnemu samozaparciu aktorce udało przetrwać się noc, mimo iż była bardzo wyziębiona. Tak dzisiaj wspomina ten trudny dla niej moment:

Kilkanaście lat temu, zgubiłam szlak w Górach Białych na Krecie. Jedyne co miałam w plecaku to kawałek sera, gazetę "Kino" i zapalniczkę. Musiałam spędzić noc w górach, które charakteryzują się tym, że nie tam roślinności, tylko suche krzaki, a krajobraz jest jak na Marsie i nie są turystyczne. Spędziłam noc, rozpalając malutkie ognisko z wysuszonych korzeni. Gazeta "Kino", zapalniczka i wyciągnięte suche korzenie z kamieni, pozwolili mi przetrwać tę noc. Strach był wielki, wyziębienie ogromne. Zasięgu telefonicznego nie było. Przetrwałam, doszłam rano do wioski, tubylcy, którym opowiadałam tę historię podkreślali, że miałam niebywałe szczęście.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także