NewsyPosłanka, matka... polska Shakira! Tak kręciła biodrami razem z półnagimi tancerzami

Posłanka, matka... polska Shakira! Tak kręciła biodrami razem z półnagimi tancerzami

Dominika Chorosińska
Dominika Chorosińska
28.11.2023 15:41

Dominika Chorosińska została zaprzysiężona na ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Nic dziwnego, że pojawiają się informacje o dokonaniach pani minister i jej wkładzie w kulturę Polski.

Dominika Chorosińska jest z wykształcenia aktorką

Nowa pani minister ukończyła szkołę teatralną w Krakowie. Jest zatem aktorką nie tylko z zamiłowania i talentu, ale także wykształcenia. Po studiach związała się z teatrem we Wrocławiu, gdzie zagrała w kilku przedstawieniach, między innymi: "Król Lear", "Lalka", "Wszyscy kochamy Barbie ".

Następnie można było zobaczyć Dominikę Chorosińską w produkcjach telewizyjnych, na przykład w "M jak Miłość", gdzie zagrała kochankę Krzysztofa Zduńskiego. W 2007 roku wystąpiła zaś w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają".

Wokalny talent Dominiki Chorosińskiej

To właśnie dzięki temu programowi widzowie mogli zapoznać się z kolejnym talentem Dominiki Chorosińskiej. Okazało się, że aktorka potrafi śpiewać, a kiedy tańczy, można podziwiać jej niezwykle zmysłowe ruchy. W programie Dominika Chorosińska zaśpiewała piosenkę Shakiry. Trzeba przyznać, że burza kręconych loków także upodobniła ją do latynoskiej gwiazdy. Nie sądziliśmy, że aktorce tak dobrze pójdzie ten występ. Piosenki Shakiry wcale nie są takie proste do odtworzenia.

Pytanie jedynie, czy przykładna katoliczka powinna występować na scenie razem z półnagimi tancerzami, którzy razem z nią kręcą biodrami w rytm muzyki? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Dominiki, a także zrzuty ekranu z programu, o którym mowa.

  • Dominika Chorosińska
  • Dominika Chorosińska
  • Dominika Chorosińska
  • Dominika Chorosińska
  • Dominika Chorosińska
  • scena z: Dominika Chorosińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
  • Dominika Chorosińska
[1/7] Dominika Chorosińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także