Monika Olejnik i Mariusz Max Kolonko w TVP!? To bardzo śmiały pomysł, ale czy na pewno niemożliwy do zrealizowania?
Ustawa medialna, którą wprowadza władza PiS pozbawiła stanowisk naczelnych twarzy TVP. Ze stacją pożegnali się m.in: Piotr Kraśko, Beata Tadla, Hanna Lis oraz Tomasz Lis. Dziennikarz, jako jedyny z całej czwórki ma już konkretne plany i propozycje zawodowe. Dziennikarz dostał własny program publicystyczny, który będzie emitowany na stronie Onet.pl. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 29 lutego po godz. 21.00