Jak donosi Kukiz na swoim Facebooku panie chcą założyć nowe koło poselskie. Czy uda im się to?
Dziś dwie posłanki - Anna Maria Siarkowska i Magdalena Błeńska -opuściły nasz Klub. Zamierzają stworzyć Koło Republikańskie. Powodzenia.
O przyczynach odejścia obu pań wspomniano na portalu 300polityka.pl. Co skłoniło je do odejścia?
Brak komunikacji w klubie zwłaszcza z jego przewodniczącym i niechęć do rozwiązywania problemów wewnętrznych przez przywództwo. O swoich dalszych politycznych planach posłanki mają poinformować w piątek. Przyczyną była też informacja o planach założenia przez Pawła Kukiza fundacji imienia Rafała Wójcikowskiego
Myślicie, że klub Pawła Kukiza jest zagrożony i może się rozpaść? Takie sytuacje nie pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość.