Do Sejmu weszło też ugrupowanie Kukiz'15. Było to nie lada sensacją. Na czele partii stanął muzyk Paweł Kukiz. Do tej pory wynikało, że w wielu kwestiach zdanie polityków ugrupowania jest podobne do tego, co mówi rząd. Teraz chyba nieco się zmieniło. Paweł Kukiz na swoim Facebooku w ostrych słowach wyraził swój stosunek do zwolenników PiS.
Dziś, kiedy wychodziłem ze sklepu (u mnie na wsi) podszedł facet ok. 60tki i zagaił- „panie Kukiz, trzymaj pan z PiS”. Pytam – dlaczego? A on na to – bo tamci z PO kradli a PiS daje. Co daje, pytam? No po 500 złotych- odpowiada. Wyć się chce… Kupili ludzi za 100 euro na miesiąc. Ciekawe ile zarabia ten, który za lotnicze kilometrówki powinien siedzieć.... Do niedawna (a pewnie i teraz) jego agencja reklamowa obsługiwała PiS. Za kolosalną kasę - napisał w poście
Ponadto Kukiz skomentował nowe stanowisko, które otrzymał Adam Hoffman. Swego czasu polityk został usunięty z PiS, a teraz został powołany na wiceprezesa Związku Piłki Ręcznej
Widać, że mimo to dla Adasia za mało sianka, na sporcie trzeba przyrobić.Ciemnocie to nie przeszkadza -"tamci kradli a PiS daje" :). Tracę wiarę. Rośnie gniew
Tak ostrego komentarza Paweł Kukiz dawno nie wystosował. Rozłam? A może celowe działanie PR-owe?