Victoria Beckham niepokojąco chuda! Ostatnia stylizacja to potwierdza

Victoria Beckham schudła

Victoria Beckham schudła

Szczupła Victoria Beckham na Paris Fashion Week 2017

Victoria Beckham przeszła naprawdę dużą metamorfozę od czasów Spice Girls, pomarańczowej cery i okrągłych piłek w miejscu naturalnych piersi. Artystka została projektantką po tym, jak jej płyta okazała fiaskiem i okazało się, że po pierwsze Victoria nie ma aż takich zdolności muzycznych, a po drugie, tak naprawdę kariera wokalistki jej nie interesuje jakoś specjalnie. To, co Victorię zawsze interesowało to ubrania (szok i niedowierzanie), więc postanowiła zostać projektantką. Na początku podobno było ciężko, nikt jej nie traktował poważnie, nie była zapraszana na branżowe imprezy, a jej ciuchy nie były brane do sesji zdjęciowych. Jednak uparta Victoria nie odpuściła (brawo! ??) i rzeczywiście od kilku lat jest szanowaną projektantką, która trafiła na okładki Vogue’a.

Jako założycielka marki, Victoria lubi pokazywać się w swoich projektach i wykorzystuje do tego każdy moment. Ostatnio Beckham miała naprawdę idealną okazję, żeby podpromować swoją markę na Fashion Weeku w Paryżu, na który skierowana jest uwaga całego świata mody. Na jeden z pokazów była Spice Girl wybrała musztardowe, szerokie spodnie w kant i niebieską koszulę. Wyglądała bardzo modnie i bardzo oryginalnie, ale nie dało się ukryć, że wyglądała też bardzo chudo! Naszym zdaniem trochę za chudo!

Victorio! Apelujemy! Zjedz coś! Nie martwmy się wszyscy tak bardzo o swoją wagę, życie jest jedno, a jedzenie jest naprawdę duuuużą przyjemnością 🙂

Zobacz: Victoria Beckham żałuje, że powiększyła piersi! Przyznała się do urodowych wpadek

Zobacz: Mateusz Maga dopiero co wyleciał do Paryża, a już odniósł sukces na francuskim Tygodniu Mody! Docenił go „Vogue”!

Victoria Beckham schudła? Zdjęcia z Paris Fashion Week 2017

Victoria Beckham schudła? Zdjęcia z Paris Fashion Week 2017

Victoria Beckham w dopasowanych ciuchach - czy nie schudła?

Victoria Beckham w dopasowanych ciuchach – czy nie schudła?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×