Szukaj

Kiedyś emo, teraz blondwłosa piękność. Odmieniona Tola Szlagowska z Blog27 zaskoczyła metamorfozą w „DDTVN”

Tola Szlagowska w czasach Blog27

Tola Szlagowska w czasach Blog27

Tola Szlagowska była gościem w Dzień Dobry TVN. Była gwiazda Blog27 zaprezentowała swój nowy singiel i odmieniony wizerunek. Teraz jest blondynką, którą inspiruje styl lat 60. Poznalibyście ją na ulicy?

Blog27 był produktem, jakiego na polskiej scenie muzycznej wcześniej nie było. Grupa powstała w 2005 roku. Wokalistki zostały wyłonione drogą castingu. Łączyły je ta sama data urodzenia, miłość do szalonych stylizacji i pasja do prowadzenia bloga. Koncepcja dużej wytwórni sprawdziła się w Polsce i na zagranicznych rynkach. Formacja zaistniała na Węgrzech, we Włoszech, w Skandynawii, Niemczech, a nawet w Japonii. W 2006 roku zdobyła tytuł Najlepszego polskiego artysty na gali MTV EMA w Kopenhadze

Zespół rozpadł się po wydaniu pierwszej płyty <LOL>. Alicja Boratyn zdecydowała się opuścić swoją „przyjaciółkę” Tolę Szlagowską, która pod szyldem Blog27 wydała jeszcze jeden album. Drugi, solowy krążek nie powtórzył sukcesu pierwszego, chociaż wydawcy dwoili się i troili, by tak się stało. Do pracy nad materiałem zatrudniono najlepszych producentów z zagranicy, jednak więcej miejsca w mediach poświęcano często niezrozumiałym dla odbiorców stylizacjom Toli, niż jej radosnej twórczości.

Od 2008 roku Szlagowska zdecydowała się na działalność solową. Na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Wyjechała do Los Angeles, gdzie kontynuowała edukację i dorabiała jako niania. W wolnych chwilach komponowała nowe piosenki. Jej autorskie dzieła zdecydowanie różniły się od tych, jakie serwowała w duecie z Alą.

Tola Szlagowska obecnie. Jak wygląda? Nowe piosenki i zdjęcia

Mimo upływu czasu Tola nie zrezygnowała z muzyki. Nagrała kilka nowych piosenek, które zaprezentowała kilka dni temu na YouTubie. Jej premierowy utwór Recycled/Fragile opowiada o nieetycznym traktowaniu ludzi.

Recykling istot ludzkich nie jest etyczny. Używanie, wykorzystywanie, manipulowanie nie jest w zgodzie z moją świadomością i o tym jest ta piosenka – wyznała Tola w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Szlagowska zaśpiewała na zakończenie piątkowego wydania śniadaniówki. 27-latka zaprezentowała swój singiel i zapewne wielu odbiorców przez chwilę mogło mieć problem ze skojarzeniem jej nazwiska. Tola już dawno porzuciła styl emo, zrezygnowała z krzykliwych kolorów, kokardek, t-shirtów z nadrukowanymi czaszkami i biżuterii wysadzanej ćwiekami. Teraz to blondwłosa, świadoma tego, co chce śpiewać artystka.

Fotoreporterzy zrobili Toli kilka zdjęć pod studiem śniadaniówki. Na miejscu czekała na nią grupka fanów. Szlagowska miała na sobie szeroki, ciemnozielony płaszcz, białą koszulę, torebkę w stylu lat 60., oryginalny makijaż, a włosy potraktowała brylantyną.

Zdjęcia w galerii, a poniżej nowa piosenka Toli.

Tola w czasach Blog27:


Tola Szlagowska w 2021 roku

Tola Szlagowska w 2021 roku

Tola Szlagowska w 2021 roku

Tola Szlagowska w 2021 roku

Tola Szlagowska w 2021 roku

Tola Szlagowska w 2021 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×