Gwiazda hitu TVN wzięła ślub w zachwycającej sukni! Wśród gości pojawiła się gwiazda „M jak miłość”

Anna Bosak wzięła ślub. Finalistka You Can Dance i Kamil Machnicki powiedzieli sobie sakramentalne tak w obecności najbliższych przyjaciół i rodziny. Zobacz zdjęcia paparazzi.

Anna Bosak była uczestniczką pierwszej edycji programu You Can Dance. Charyzmatyczna tancerka szybko zyskała sympatię widzów. Medialne zainteresowanie Ania wzbudziła w momencie, w którym przyznała, że jej bratem jest znany aktor, a także gwiazda serialu M jak miłość Marcin Bosak.

Program z pewnością był dla tancerki przepustką do rozwoju dalszej kariery. Dzięki niemu, pojawiła się m.in. na wielkim ekranie. Zagrała w filmie Kochaj i tańcz. 

Zobacz: Dzisiaj ślub Jennifer Lawrence! W ostatniej chwili wyciekły najdrobniejsze szczegóły skrywane od miesięcy!

Anna Bosak wzięła ślub. Jak wyglądała tego dnia?

Chociaż w ostatnim czasie Ania zniknęła z kolorowej prasy, nadal jest aktywna w social mediach. Regularnie publikuje posty, w których ze swoimi obserwującymi dzieli się ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Często na zdjęciach towarzyszy tancerce ukochany Kamil Machnicki.

Okazuje się, że para postanowiła postawić kolejny krok w ich znajomości. W sobotę, 19 października Anna Bosak i Kamil Machnicki wzięli ślub. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w Warszawie, w kościele przy Placu Teatralnym 18. Na uroczystość przybyła masa gości – w tym m.in. brat tancerki Marcin Bosak, ze swoją partnerką Marią Dębską.

Zobacz: Miesiąc temu huczało o ich ślubie. Właśnie się rozstali: „To będzie wyznanie tego tygodnia”

Anna Bosak życzenia od brata Marcina Bosaka

Anna Bosak życzenia od brata Marcina Bosaka

Przy kościele obecni byli także paparazzi. Z ich zdjęć wynika, że pani młoda wybrała wyjątkową suknię ślubną marki Rina Cossack. Ubrała się w tradycyjną, białą kreację. Sukienka miała koronkową górę, która przechodziła w lekko rozkloszowany, tiulowy dół. Ania postawiła na zgrabnego koka, w którego wpięła biały welon. Wyglądała przepięknie!

Także jej wybranek prezentował się niezwykle elegancko. Na tę okazję wybrał dobrze skrojony, granatowy garnitur, w którym wyglądał niezwykle szykownie.

Młodej parze życzymy wszystkiego co najlepsze!

Anna Bosak wzięła ślub

Anna Bosak wzięła ślub

Zobacz: Jennifer Lopez w sukni ślubnej jakiej jeszcze świat nie widział! Została przyłapana przez paparazzi przed ołtarzem

 

 

 


Anna Bosak z mężem

Anna Bosak z mężem

Anna Bosak życzenia od brata Marcina Bosaka

Anna Bosak życzenia od brata Marcina Bosaka

Anna Bosak wzięła ślub

Anna Bosak wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×