Piękna żona Kuby Błaszczykowskiego. Kim jest partnerka bohatera meczu z Ukrainą?

Agata Błaszczykowska Jakub Błaszczykowski

Agata Błaszczykowska Jakub Błaszczykowski

Kim jest Agata Błaszczykowska, żona Kuby Błaszczykowskiego?

Dzisiejszy mecz z Ukrainą był ostatnim w fazie grupowej, który musieli rozegrać Polacy. Do końca pierwszej połowy było kilka sytuacji, które stwarzały możliwość objęcia prowadzenia w tym spotkaniu. Chybił m.in. Robert Lewandowski. Na szczęście w drugiej połowie pojawił się Kuba Błaszczykowski, który nie był wymieniany w pierwszym składzie na ten mecz. Zawodnik w 54. minucie piłkarskiej potyczki posłał piłkę do bramki rywali. Nasz zespół utrzymał taki wynik do ostatniego gwizdka.

Mówi się, że za każdym wielkim sukcesem mężczyzny zawsze stoi jakaś kobieta. Czy to prawda? Bardzo możliwe. A jaka kobieta stoi za sukcesem Kuby? To jego piękna żona Agata Błaszczykowska. Para poznała się w 2005 roku w Częstochowie. Ich znajomość bardzo szybko ewoluowała na kolejny etap. A tym było narzeczeństwo, które zaczęło się w 2007 roku. Już 3 lata później Agata Gołaszewska zmieniła nazwisko na Błaszczykowska. 

Kobieta jest jego największą przyjaciółką. Wspiera go w trudnych momentach. Powoli także realizuje jego marzenie o dużej rodzinie. 20 kwietnia 2011 na świat przyszła ich pierwsza córka Oliwia. Dziewczyna niepozostała jedynym dzieckiem pary. Już 26 czerwca 2014 urodziła się jej siostra Lena.

Wyglądają na bardzo zgrane małżeństwo.

Zobacz: Kuba Błaszczykowski zapewnił Polakom zwycięstwo!

Kuba Błaszczykowski poślubił Agatę w 2010 roku

Kuba Błaszczykowski poślubił Agatę w 2010 roku

Agata Błaszczykowska zawsze wspiera swojego męża

Agata Błaszczykowska zawsze wspiera swojego męża

Para poznała się w 2005 roku w Częstochowie

Para poznała się w 2005 roku w Częstochowie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×