Martyniukowie pogrążeni w żałobie po stracie członka rodziny. Cios przyszedł przed świętami. Zenek nie mógł dłużej tłumić tego w sobie

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk w żałobie. Rodzinna tragedia wydarzyła się jakiś czas przed świętami. Pożegnał ukochanego członka rodziny.

Zenek Martyniuk to nieformalny król disco-polo. W 1989 roku założył zespół Akcent. Grupa w ostatnich latach weszła do muzycznego mainstreamu. Umożliwiła to Telewizja Polska, która zapraszała muzyków na imprezy, transmitowane na antenie. 53-latek ma też udane życie rodzinne. Od kilku dekad jest mężem Danuty. Para ma jedno dziecko, syna Daniela.

W zeszłym tygodniu piosenkarz zdradził Jastrząb Post, w jaki sposób rodzina będzie spędzała święta.

Bardzo rodzinnie. W domu, w rodzinnej atmosferze. Na razie aurę na Podlasiu mamy bardzo mroźną, śnieżną, wspaniałą. Zimę uwielbiam. Czyli domowa atmosfera, najbliższa rodzina, rozpalony kominek, w tle kolędy, może sam troszeczkę pogram na gitarze i pośpiewamy wspólnie. Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia. Wnusia będzie towarzyszyć – powiedział.

Dodał, że ma już wybrane prezenty, zakupione zresztą poza granicami Polski.

Prezenty są wybrane. Ja w tym roku sporo wyjeżdżałem na koncert zagraniczne – Stany Zjednoczone, Chicago, Kanada, Nowy Jork, ostatnio byłem w Niemczech, Berlinie, Liverpoolu, Londynie, więc był czas na zrobienie prezentów. Wszystko z zagranicy, wszystko przygotowane. Prezenty czekają. Niczego nie odkładam na ostatnią chwilę – podsumował.

Zenek Martyniuk i jego rodzina pożegnali bliskiego

Niestety w tym roku święta Zenka, Danuty i Daniela będą musiały się odbyć bez jednego z członków rodziny. Kilka miesięcy temu zmarł ukochany pies Martyniuków, suczka Chica. W rozmowie z Super Expressem muzyk powiedział, że jeszcze nie jest gotowy na to, aby przygarnąć nowego czworonoga. Rana po utracie przyjaciela wciąż jest świeża.

Na razie nie chcemy. Danka mówi i ja też wiem, że kolejny piesek już nie będzie taki sam jak Chica. Być może kiedyś coś się zmieni, ale na dzień dzisiejszy nie chcemy nowego zwierzaka. Za bardzo się człowiek przywiązuje. Tydzień czasu płakaliśmy, jakbyśmy utracili co najmniej najukochańszą córeczkę – powiedział zasmucony Zenek.

Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak Martyniukowie traktują zwierzęta. Brawo!

A wy macie jakieś czworonogi?


Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×