Nowe informacje na temat rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Przyjaciółka gwiazdy zdradziła skrywany sekret

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Czy już szykują się do rozwodu? Jeden z tygodników ujawnia szczegóły.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez pewien czas ukrywali, że się spotykają. Gdy dziennikarze kolorowej prasy zaczęli podpytywać ich o relację, odpowiadali na nie bardzo wymijająco:

Nie zaprzeczę, że się spotykam, ani tego nie potwierdzę – wyjawił Przemek Kossakowski w rozmowie z Fleszem.

Dopiero na jednej z imprez charytatywnych para potwierdziła swój związek. Pokazali się razem w Sopocie, gdzie nie ukrywali czułości. Pozowali wtuleni w siebie, zupełnie niezrażeni obecnością paparazzi. Potem potwierdzili zaręczyny. Kilka miesięcy później, pod koniec 2020 roku, byli już po ślubie. Chociaż można było odnieść wrażenie, że gwiazdy TVN-u tworzą dobrze dobrany duet, ten rozpadł się po trzech miesiącach małżeństwa.

Martyna Wojciechowska wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia prasy:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Jakiś czas później na ten temat wypowiedział się też Przemek Kossakowski. Podkreślił, że z jego strony decyzja o rozstaniu była bardzo przemyślana.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: rozwód. Nowe szczegóły

Od momentu, w którym podróżnicy potwierdzili koniec swojego związku, kolorową prasę co jakiś czas obiegają nowe informacje na ten temat. Niedawno ujawniono, że podobno mama Przemka nie od razu dowiedziała się o zmianach w jego życiu i rozstaniu z Martyną. Teraz jeden z tygodników zdradził, czy małżonkowie już się szykują do rozwodu. Według informacji, do jakich udało się dotrzeć Rewii, ani Martyna, ani Przemek nie złożyli w sądzie stosownych dokumentów:

Żadne z małżonków nie złożyło jeszcze w sądzie dokumentów rozwodowych i nie wiadomo, jak dalej sprawy się potoczą — podaje tygodnik.

Magazyn donosi, że prawdopodobnie wpływ na tę sytuację ma fakt, że Martyna Wojciechowska bardzo ciężko znosi całą sytuację. Tak przynajmniej twierdzi bliska znajoma podróżniczki:

Bardzo chciała, by jej pierwsze małżeństwo było tym ostatnim. To dlatego to, co się stało, jest dla niej tak potwornie trudne.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych informacji.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×