Przemek Kossakowski trzymał w tajemnicy przed mamą rozstanie z Martyną Wojciechowską. Jej reakcja mówi wszystko

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski trzymał w tajemnicy przed mamą rozstanie z Martyną Wojciechowską. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który ujawnił zaskakujące szczegóły.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska przez pewien czas utrzymywali swój związek w sekrecie. Gdy w kolorowej prasie zaczęły regularnie się pojawiać doniesienia na temat ich romansu, podróżnicy postanowili zareagować na krążące plotki i potwierdzili, że są razem. Jakiś czas później poinformowali, że są po zaręczynach, krótko potem byli już po ślubie.

Chociaż wydawałoby się, że Kossakowski i Wojciechowska są bardzo zgranym duetem, ten rozpadł się po trzech miesiącach małżeństwa i trzech latach związku. Te informacje jako pierwsza potwierdziła Martyna, która wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Dzień później także Przemek zabrał głos. W jednym poście w social mediach napisał, że decyzja o rozstaniu z jego strony była bardzo przemyślana.

Przemek Kossakowski nie powiedział mamie o rozstaniu z Martyną

W poniedziałek media obiegły sensacyjne wieści. Tygodnik Dobry Tydzień przekazał, że wiele wskazuje na to, że Przemek Kossakowski nie od razu poinformował swoją mamę o rozstaniu z żoną. Dowodem ma być wypowiedź pani Anny, która komplementowała Martynę, gdy ta już nie mieszkała z Przemkiem:

Pani Anna w marcu, gdy Przemek odszedł już od Martyny, przed kamerami cieszyła się, ze syn ma piękną żonę i pasierbicę. Czy odwlekał wyjawienie prawdy, bo obawiał się jej reakcji? – przypomina tygodnik.

Osoba z otoczenia małżonków donosi tygodnikowi, że powodem, przez który rozpadło się małżeństwo tych dwojga, prawdopodobnie był fakt,  że Kossakowskiego przerosło życie rodzinne:

Czy zdecydował się odejść od Martyny, bo pojawiła się inna kobieta? A może czuł się przytłoczony sławą żony? Wojciechowska świetnie odnajduje się w mediach, a Przemek nie chciał żyć w blasku fleszy.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień.


Przemysław Kossakowski z mamą

Przemysław Kossakowski z mamą

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Wojciechowską

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×