Wielkanoc 2022. Tak przygotowują się gwiazdy: Opozda, Woźniak-Starak, Narożna, Maślak, Zielińska…

Wielkanoc 2022 - przygotowania gwiazd

Wielkanoc 2022 - przygotowania gwiazd

Święta wielkanocne już za pasem. Gwiazdy rozpoczęły przygotowania do tych ważnych dni. Wszystko pokazały w mediach społecznościowych. Przygotowaliśmy galerię zdjęć. 

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Oczywiście wiąże się z nimi szereg najróżniejszych tradycji. Są to jedne z najważniejszych dni w religii chrześcijańskiej, dlatego wierzący robią wszystko, by jak najlepiej celebrować ten wyjątkowy czas.

Jedną z najbardziej znanych tradycji jest malowanie jajek. Każdy region w naszym kraju ma swoje charakterystyczne sposoby na zdobienie pisanek. Najważniejsze jest jednak to, by były kolorowe i trafiły do wielkanocnego koszyczka.

Poniedziałek Wielkanocny to oczywiście śmigus-dyngus, czyli zwyczaj polewania się wodą. W tych dniach nie brakuje także wyjątkowych potraw, czyli żuru, jajek w różnych odsłonach oraz słodkich bab i mazurków. Jak do tegorocznych świąt przygotowują się gwiazdy?

Wielkanoc 2022. Jak przygotowują się gwiazdy?

Dla znanych i lubianych Wielkanoc jest momentem na odetchnięcie. Jakiś czas temu Karolina Szostak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że będzie to dla niej czas rozpusty, dlatego nie zamierza liczyć kalorii. Edyta Górniak natomiast wyjawiła, że spędzi ten czas na Podhalu. Zapowiedziała także, że będzie miała dla swoich fanów muzyczną niespodziankę.

Niektóre gwiazdy decydują się spędzić święta poza granicami kraju. Do tego grona należy Katarzyna Cichopek, która co roku wyjeżdża ze swoją rodziną. Tym razem jednak będzie zupełnie inaczej, ponieważ podczas wypadu do Dubaju, nie towarzyszy jej Marcin Hakiel, z którym niedawno się rozstała. Blanka Lipińska również zdecydowała się na opuszczenie Polski. W Wielkanoc będzie w Barcelonie:

Takie święta to ja rozumiem – pochwaliła się na Instagramie.

Blanka Lipińska spędzi Wielkanoc w Barcelonie

Blanka Lipińska spędzi Wielkanoc w Barcelonie

Dla Joanny Opozdy to również będzie wyjątkowy okres. Śliczna aktorka spędzi go po raz pierwszy ze swoim synkiem Vincentem. W mediach społecznościowych opublikowała fotkę z maleństwem i pokazała, jak przygotowuje się do świąt.

Joanna Opozda - szykuje się do Wielkanocy

Joanna Opozda szykuje się do Wielkanocy

Rafał Maślak także ten czas poświęci najbliższym. Za pośrednictwem konta na Instagramie pokazał, jak jego żona i dzieci przygotowują pisanki.

Rafał Maślak - szykuje się do Wielkanocy

Rafał Maślak – szykuje się do Wielkanocy

Agnieszka Woźniak-Starak jak zwykle postawiła na styl i zdecydowała się na ozdobienie jajek metodą batikową. Musimy przyznać, że efekt powala.

Agnieszka Woźniak-Starak - szykuje się do Wielkanocy

Agnieszka Woźniak-Starak – szykuje się do Wielkanocy

Katarzyna Zielińska z kolei wymyśliła autorski sposób na dekorację. Do skorupki przyczepiła listek natki pietruszki.

Katarzyna Zielińska - szykuje się do Wielkanocy

Katarzyna Zielińska – szykuje się do Wielkanocy

Anna Ibisz w tym roku postawiła na tzw. kraszenie jajek. Metoda ta polega na barwieniu jaj na jeden kolor, a następnie skrobaniu ostrym przyrządem, tak jak zaprezentowała to na poniższym nagraniu.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których zobaczycie, jak do Wielkanocy przygotowują się poza wyżej wymienionymi: Małgorzata Rozenek, Joanna Kurska, Maryla Rodowicz, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Paulina Krupińska, Paula Tumala, Magda Narożna, Anna Czartoryska-Niemczycka czy Anna Zejdler.


Magda Narożna - szykuje się do Wielkanocy

Magda Narożna - szykuje się do Wielkanocy

Małgorzata Rozenek - koszyczek Wielkanocny

Małgorzata Rozenek - koszyczek Wielkanocny

Joanna Kurska z dziećmi - szykuje się do Wielkanocy

Joanna Kurska z dziećmi - szykuje się do Wielkanocy

Komentarze

  • Gość Babcia pisze:

    I po co ten jęzor Blanka?Rozenek skromniutko ten koszyk same słodycze.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia mota tanczycie i świetujecie jak chcecie scotland poland vs szarłotka america bay ha ha a po co szukac daleko jak w czechach rumunii finlandii itd wszystko mają auta autostrady aparaty itd i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×