Edyta Górniak przerażona po obejrzeniu filmu „Tylko nie mów nikomu”! Gwiazda zaapelowała do rodziców!

Edyta Górniak, Tomasz Sekielski

Edyta Górniak gościła ostatnio w finałowym odcinku „Tańca z gwiazdami”. Oprócz wspaniałego występu artystka udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o refleksjach na temat filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu. Gwiazda była przerażona!

Edyta Górniak jest bardzo zapracowaną gwiazdą. W zeszłym roku zagrała kilkadziesiąt koncertów w ramach swojej trasy akustycznej, a następnie wyleciała za granicę nagrywać Agenta. I choć z show pożegnała się dość szybko, na brak pracy nie może narzekać.

Ostatnio gościła w studiu Tańca z gwiazdami, gdzie podczas finałowego odcinka odśpiewała wspaniały utwór jednej z idolek I have nothing. Zaraz potem była dostępna dla dziennikarzy i dzielnie odpowiadała na ich pytania. W rozmowie z Faktem opowiedziała o bardzo głośnym ostatnio filmie braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu:

Dobrze, że ten film powstał, bo teraz jako rodzice będziemy mogli lepiej ochronić dzieci. Będziemy też bardziej czujni i świadomi, że dzieci potrafią zamknąć się w swoim świecie przestraszone, zawstydzone i niepewne. I tu jest ogromna rola rodziców. Przyglądajmy się naszym dzieciom i w razie jakiejś nietypowej sytuacji dociekliwiej zadawajmy pytania.

Artystka nie kryła swojego oburzenia sytuacją jaka zapanowała w kościele. Edyta jest wdzięczna Bogu, że jego syna nie spotkały tak traumatyczne doświadczenia, jednak zapowiedziała, że jeśli jej dziecko byłoby pokrzywdzone, mogłoby być niebezpiecznie:

Wracanie do takich traumatycznych przeżyć musi być bardzo bolesne. Gdyby to się przydarzyło mojej mojemu synowi, to prawdę mówiąc nie odpowiadałabym za siebie. Obudziłby się we mnie potężny gniew i konsekwencje tego czynu byłyby okrutne – skwitowała.

Bardzo dobrze, że Edyta postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Należy uświadamiać wszystkich jakie zagrożenie stanowią w obecnych czasach „księża pedofile”.

Zobacz: Edyta Górniak ścięła włosy. Wygląda niemal jak na początku kariery!

Zobacz: Edyta Górniak ze swoim ukochanym potrafi zrobić cuda! Wystarczyło, że pokazała krótki gorący filmik [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak lekko rozczochrana i bez grama makijażu w Nowym Jorku! Nawet w dresie wygląda jak światowa gwiazda! 


Edyta Górniak i Allan Krupa w górach

Edyta Górniak i Allan Krupa w górach

Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Allan Krupa szczery jak nigdy wcześniej

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×