Szukaj

Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Tomasz Kammel postanowił zabrać głos w sprawie zwolnienia Basi Kurdej-Szatan! Prezenter podziękował aktorce za dwa lata współpracy i wbił szpileczkę Telewizji Publicznej! Takiego zachowania z jego strony nie spodziewał się chyba nikt! Co napisał? 
Tomasz Kammel o zwolnieniu Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi już najpopularniejszych programów TVP. Aktorka straciła aż cztery z nich. Każdy prowadziła z Tomkiem Kammelem, który postanowił zabrać głos w sprawie. W najnowszym poście na Instagramie podziękował koleżance za dwa lata wspólnej pracy:

Zrobiliśmy razem naprawdę wielkie programy. Voice of Poland, Voice Kids, Dance, Dance, Dance i sylwestry w Zakopanem. To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szołbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym – Baśka. Dziękuję Ci, dziewczyno. To był naprawdę dobry czas.

Na ten wpis natychmiast zareagował sama zainteresowana:

O jaaa… Tomeczku, wzruszyłam się. Dziękuję Ci bardzo za te ogromnie dla mnie ważne słowa. Jesteś the best! Będę tęsknić!

Ku zaskoczeniu wszystkich, dziennikarz odniósł się do słów Basi, która opowiedziała o kulisach rozstania z produkcją. Nie obyło się bez uszczypliwości, ale w stronę pracodawców!

A co do przeszłości, i sposobów, jak powiedzieć komuś #aurevoir, Basieńko – psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co mówię Ci ja, gość z wielbłądem ukrytym w nazwisku.

Myślicie, że po takich słowach i jego pozycja może być zagrożona? W tym tygodniu podjęte mają zostać ostateczne decyzje co do składu prowadzących. Miejmy nadzieję, że Tomasz Kammel nie podzieli losu Basi za publiczne wyrażanie swoich opinii.

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z “The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan we wzruszającym poście pożegnała się z przyjaciółmi! Odzew gwiazd na jej słowa był natychmiastowy!

Zobacz: Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan tuż po zwolnieniu z TVP! Ujawniła przykre kulisy rozstania: “Można było to zrobić w bardziej elegancki sposób”


akpa20171125_final_vop_dg_0551

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, Maja Kapłon, Marta Gałuszewska, Tomasz Kammel, Michał Szczygieł, Łukasz Łyczkowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Tomasz Kammel, Barbara Kurdej - Szatan - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Tomasz Kammel, Barbara - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Antek Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel - Kocham Cię Polsko

Antek Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel - Kocham Cię Polsko

Tomasz Kammel i Marcelina Zawadzka - Sylwester 2016 Zakopane

Tomasz Kammel i Marcelina Zawadzka - Sylwester 2016 Zakopane

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel - The voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel - The voice of Poland

Basia Kurdej-Szatan jak różowa landrynka w Opolu

Basia Kurdej-Szatan jak różowa landrynka w Opolu

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

×