„Taniec z gwiazdami” wraca na wiosnę! Po latach namawiania wystąpi w nim… Oj, chyba się wydało

Taniec z gwiazdami logo

Taniec z gwiazdami logo

Michał Wiśniewski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Michał Wiśniewski wciąż cieszy się ogromną i niegasnącą popularnością, choć na scenie muzycznej w Polsce bryluje od wielu lat. Gwiazda Ich Troje i jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów w kraju ma szerzę wiernych fanów, którzy z przyjemnością oglądaliby go na ekranach nieco częściej niż w Sylwestra. Wielu z nich sugeruje, że Michał powinien wystąpić w Tańcu z Gwiazdami, którego nowy sezon powróci już na wiosnę.

Michał odwiedził już co prawda plan Tańca z Gwiazdami, ale nie tańczył. Jako artysta i gość specjalny, zaśpiewał swój wielki hit A wszystko to, bo ciebie kocham podczas tańca jednej z par. Na Instagramie programu wspomniano ten moment, ale opis zamieszczony przy zdjęciu Wiśniewskiego z show można zrozumieć bardzo dwuznacznie. Wygląda to niemal tak, jakby produkcja programu sugerowała, że Michał powróci do show w innej roli niż w tej, w której zaprezentował się do tej pory:

Michał był w naszym programie. Niestety nie tańczył. Jeszcze?

Wszyscy wiemy, że Michał potrafi świetnie śpiewać i „ma gadane”, ale czy poradziłby sobie na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami? Bez wątpienia zafundowałby widzom niezapomniane show i być może zostałby faworytem do wygrania Kryształowej Kuli.

Chcielibyście zobaczyć go na ekranie? Taniec z Gwiazdami z jego działem na pewno byłby znakomity!

Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

Michał Wiśniewski chwali się luksusowym życiem! Był w hotelu z dwiema młodymi kobietami! Ciekawe co na to Dominika Tajner?

Metamorfoza roku! Wielka przemiana matki Michała Wiśniewskiego!


Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska, Agata Buczkowska

Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska, Agata Buczkowska

Michał Wiśniewski- wybory samorządowe 2018

Michał Wiśniewski- wybory samorządowe 2018

Michał Wiśniewski w czerwonych włosach

Michał Wiśniewski w czerwonych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×