Szukaj

Justyna Żyła w „Tańcu z gwiazdami” zarobiła tyle, ile dostaje zwycięzca. Polsat zapłacił fortunę za jej pląsy na parkiecie

Justyna Żyła - taniec z gwiazdami

Ile Justyna Żyła zarobiła w Tańcu z Gwiazdami?

Justyna Żyła odpadła z Tańca z gwiazdami. Chociaż programu nie udało się jej wygrać, na jej konto wpłynęła dość znacząca suma. Ile zarobiła za każdy odcinek? 

Justyna Żyła z pewnością wie, jak przekłuć życiową porażkę w sukces. Kiedy publicznie rozwodziła się z Piotrem Żyłą postanowiła nie załamywać rąk i wzięła się w garść. Dzięki temu nie tylko stała się czołową gwiazdą portali plotkarskich, ale także wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami.

Celebrytka taneczne umiejętności szlifowała pod okiem Tomasza Barańskiego. Od pierwszego odcinka występ pary budził ogromne emocje, i to nie tyle przez talent do tańca, co raczej jego brak. Justyna przez miesiąc budziła ogromne emocje, nie tylko prowokowała internautów do dyskusji, ale także jury. Iwona Pavlovic niejednokrotnie pod jej adresem nie szczędziła słów krytyki:

Justynko, powiem ci tak, że trochę śmieszy mnie, że w takim programie jak “Taniec z gwiazdami” ja siedzę i ja się cieszę, że ty dotrwałaś do końca, no naprawdę, po prostu sukces. Przerażasz mnie Justyna! Ja nie wiem, co się z tobą dzieje! Najchętniej to bym z tobą porozmawiała, ponieważ nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny. On cię trzyma, on cię dźwiga, on cię przestawia. Twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa! Muszę to powiedzieć, chociaż nie wiem, co jest przyczyną.

Niestrudzona Justyna Żyła robiła swoje, wywołując coraz to więcej szumu wokół siebie. Pomimo bardzo niskich not program opuściła dopiero niedawno:

Cieszyłam się, że mogłam wystąpić w tylu odcinkach i poznać fantastycznych ludzi, przeżyć przygodę. Może to był dobry moment, żeby odpaść, jeszcze nie miałam czasu tego wszystkiego analizować. To wszystko jest tak na gorąco i na świeżo – skomentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Okazuje się, że dla Justyny udział w programie był nie tylko dobrą zabawą, ale także biznesem. Jak informuje Rewia, Żyła wynegocjowała 12,5 tysiąca złotych za odcinek, co łącznie daje kwotę 50 tysięcy złotych, czyli tyle, ile dostaje tancerz partnerujący zwycięzcy programu. Dodatkowo blogerce kulinarnej przysługiwał najlepszy apartament na czas pobytu w Warszawie oraz luksusowy catering.

Justyna Żyła może zatem czuć się jak zwycięzca!

Katarzyna Bosacka bezlitośnie skwitowała karierę Justyny Żyły! “Nie wystarczy tylko…” [WIDEO]

Iwona Pavlović bezlitośnie podsumowała porażkę Justyny Żyły. “W końcu zasłużenie!” [WIDEO]

Justyna Żyła o przegranej w “Tańcu z Gwiazdami”! “To wszystko jest tak…” [WIDEO]


Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×