Taniec z gwiazdami: Rafał Maserak w parze z największą rywalką Julii Wieniawy. Będzie się działo!

aRafał Maserak w Tańcu z gwiRafał Maserak w Tańcu z gwiazdamiazdami

Rafał Maserak w Tańcu z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 2020. Rafał Maserak zatańczy z największą rywalką Julii Wieniawy. Kto został partnerką tancerza?

Rafał Maserak od dawna uchodzi za wizytówkę Tańca z gwiazdami. Z programem związany jest niemalże od początku. Aż dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium (z Anną Muchą, Julią Kamińską). Często zdarzało się także, ze swoje taneczne partnerki doprowadzał do finału (Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Moro, Olga Kalicka i Elżbieta Romanowska). Tylko raz odpadł zanim show rozkręciło się na dobre – w 2009 roku, gdy partnerował Weronice Książkiewicz. Para już w pierwszym odcinku pożegnała się z dalszą zabawą.

Wielu fanów zastawia się, z kim Rafał Maserak zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Wiadomo już przecież, że jego największy konkurent, Stefano Terrazzino, pojawi się w duecie z typowaną do zwycięstwa Julią Wieniawą. Kto zatem przypadł Maserakowi?

Rafał Maserak wspomina Małgorzatę Foremniak

Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak

Rafał Maserak w Tańcu z gwiazdami. Z kim zatańczy?

Serwis Pudelek, który niemalże bezbłędnie wskazał całą listę gwiazd, które wystąpią w programie Polsatu, zdradził, jak nazywa się partnerka Maseraka w nowej edycji Tańca z gwiazdami. Przystojny brunet, który niebawem zostanie ojcem, wystąpi z największą rywalką Wieniawy. Największą, jeśli chodzi o popularność na Instagramie (obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób).

Mowa o Sylwii Lipce – wokalistce, wideoblogerce i prezenterce telewizyjnej.

Rafał Maserak to jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w programie, dlatego nie mogło go zabraknąć na parkiecie. Choć początkowo planowano dla niego inną partnerkę, ostatecznie zatańczy w parze z Sylwią Lipką – zdradza informator Pudelka.

Duet Sylwia Lipka i Rafał Maserak ma szansę namieszać na parkiecie i dotrzeć aż do najważniejszego etapu Tańca z gwiazdami. Czy tak się stanie? Odpowiedź poznamy już za dwa miesiące. Żeby znaleźć się w ścisłej czołówce, Sylwia musi pokonać takie gwiazdy jak: Ania Karwan, Marcin Bosak, Edyta Zając, Sylwestek Wilk i wspomniana już Julia Wieniawa. Pełna lista uczestników Tańca z gwiazdami tutaj.

Kim jest Sylwia Lipka?

Sylwia Lipka urodziła się w 1996 roku. W 2014 związała się ze stacją telewizyjną Disney Channel, dla której prowadziła program I Love Violetta. Była również jurorką w preselekcjach na Eurowizję Junior 2017. Rok później wydała debiutancką płytę Szklany sen, która dotarła na 2. miejsce najchętniej kupowanych krążków w Polsce. Taki sam sukces odniósł album Fala/Wave, a podobny (3. miejsce) Wbrew pozorom. Jej teledyski na YouTubie cieszą się ogromną popularnością – odsłony należy liczyć w milionach.


Sylwia Lipka

Sylwia Lipka

Joanna Lazer i Rafał Maserak

Joanna Lazer i Rafał Maserak

Macademian Girl i Rafał Maserak – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Macademian Girl i Rafał Maserak – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×