Taniec z gwiazdami 11: Wydało się, z kim zatańczy Julia Wieniawa! Już lepiej nie mogła trafić

Julia Wieniawa: Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa: Taniec z gwiazdami

Z kim Julia Wieniawa zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Produkcja nieoficjalnie ujawniła nazwisko tanecznego partnera aktorki. Lepiej trafić nie mogła. Finał ma w kieszeni.

Polsat szykuje prawdopodobnie najlepszą edycję Tańca z gwiazdami w historii. O Kryształową Kulę zawalczą gwiazdy i celebryci, których twarze większość z nas powinna kojarzyć. W programie zobaczymy między innymi: Anię Karwan, Marcina Bosaka i Tomasza Oświecińskiego. Najwięcej emocji wywołuje jednak obecność Julii Wieniawy.

21-letnia aktorka od kilku lat była namawiana do udziału w tanecznym show. Dopiero teraz zdecydowała się przyjść kuszącą ofertę. Polsat za jej cotygodniowe pląsy na parkiecie zapłaci aż 30 tysięcy złotych. Jeśli Julia dotrze do finału, na jej konto wpłynie zawrotna kwota w wysokości 300 tys. zł, a jeśli go wygra – suma wzrośnie o kolejne 100 tys. Wielu uważa, że gwiazda Rodzinki.pl zwycięstwo ma w kieszeni. Zwłaszcza teraz, kiedy ujawniono nazwisko jej tanecznego partnera.

Taniec z gwiazdami 2020: Z kim Julia Wieniawa zatańczy w parze?

Z kim Julia Wieniawa zatańczy w Tańcu z gwiazdami? Serwis Plotek ujawnił nazwisko tancerza, który będzie przygotowywał aktorkę do występów. To Stefano Terrazzino. Już teraz śmiało można stwierdzić, że rezolutna bohaterka kolorowej prasy dostała najlepsze ogniwo programu.

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz „Tańca z Gwiazdami”, do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język – poinformowała Plotka produkcja programu.

Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w „Tańcu z Gwiazdami”

Tym samym potwierdziły się słowa Stefano, który kilka dni temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że w Tańcu z gwiazdami 11 zatańczy albo z Julią, albo z Anią Karwan.

Z tego co widziałem, są dwie super partnerki, z których bym się cieszył. To Julia Wieniawa – jest malutka, ciemna i młoda. I Ania Karwan, która też jest niezbyt wysoka. Bo reszta, te które słyszałem, one są wysokie. Więc to zawsze trudniej – zdradził reporterce Jastrząb Post.

Stefano może poszczycić się niesłabnącą sympatią wśród widzów. W poprzednich latach do zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami doprowadził Kingę Rusin, Agatę Kulszę, Anetę Zając i Agnieszkę Sienkiewicz. Czy tym razem zdobędzie piątą Kryształową Kulę i tym samym wyprzedzi wszystkich pozostałych tancerzy w ilości zwycięstw?

Taniec z gwiazdami 2020: Kto w programie?

Lista uczestników Tańca z gwiazdami powoli się wypełnia. Polsat dotychczas potwierdził nazwiska następujących uczestników:

 • Nicole Bogdanowicz
 • Marcin Bosak
 • Julia Wieniawa
 • Bogdan Kalus
 • Mikołaj Jędruszczak
 • Ania Karwan
 • Sylwia Lipka
 • Tomasz Oświeciński
 • Milena Rostkowska-Galant
 • Sylwester Wilk
 • Edyta Zając


Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w białym płaszczu w DDTVN

Julia Wieniawa w białym płaszczu w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×