Maciej Stuhr pokazał synka podczas transmisji live na Facebooku. Tadzio wyrósł na ślicznego chłopca

Maciej Stuhr z synem w 2016 roku (fot. EastNews)

Maciej Stuhr z synem w 2016 roku (fot. EastNews)

Maciej Stuhr z okazji kwarantanny połączył się z fanami na Facebooku i zaprezentował popis swoich umiejętności aktorskich. Podczas transmisji live towarzyszył mu synek. Tadzio wyrósł na ślicznego chłopca.

Zaczęło nie od koncertu Urszuli na początku kwarantanny, a potem poszła cała fala. Spektakle operowe nowojorskiej MET, warszawskiego Teatru Wielkiego, koncert na Facebooku Małgorzaty Ostrowskiej z jej domowego studia, Małgorzata Kożuchowska czyta na Instagramie bajki, a Michał Szpak ratuje nasze samopoczucie swoją muzyką i energią.

Mamy też dostęp do spektakli teatralnych. Dzisiaj na przykład można obejrzeć na stronie na Facebooku spektaklu przedstawienie Do Dna, dyplom absolwentów krakowskiej PWST, który zebrał mnóstwo nagród i zachwytów.

Maciej Stuhr pokazał syna na Facebooku

Tegoroczny 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu miał się odbyć w dniach 20-29 marca 2020 pod hasłem Życie po czterdziestce. W bogatym programie przeglądu wystąpić miały gwiazdy, między innymi Kovacs, artystka okrzyknięta holenderską Amy Winehouse, czy Portugalczyk Salvador Sobral, zwycięzca Eurowizji 2017, ale też wspaniali polscy artyści: Renata Przemyk, Magdalena Kumorek, czy Mary Komasa.

Wśród atrakcji i spektakli zaplanowano także przedstawienie w reżyserii Macieja Stuhra pod tytułem Inni ludzie. Artysta zamieścił na swoim Facebooku nagranie, w którym wyraził swój żal z powodu odwołania Przeglądu. W odezwie do fanów towarzyszy mu syn – trzyletni Tadzio.

Maciej Stuhr – z udawaną powagą – zwrócił się do widzów następującymi słowami:

Witam Państwa bardzo serdecznie, z czasów kwarantanny. Czym jest piosenka aktorska?

W tej samej chwili jego synek pokazał dłoń z paznokciami pomalowanymi na czerwono. Doskonale widać, że obaj mieli niezły ubaw, chociaż starali się zachować odpowiednią do sytuacji powagę.

Piosenka aktorska może być wydarzeniem, w którym aktor płci męskiej pomaluje sobie paznokcie, weźmie instrument do ręki i nim gra.

W tym momencie synek Stuhra uderzył drewnianą chochlą w swoją dłoń:

Z tego punktu widzenia odwołanie festiwalu Piosenki Aktorskiej nie jest znowuż aż tak przykrym wydarzeniem, jak myślałem.

Chwilę potem mały Tadzio, blondynek w jasnym sweterku i kraciastej koszuli, zakaszlał. W efekcie Maciej z przerażeniem zakrył usta dłonią. Na koniec aktor poprosił synka, żeby powiedział swoje imię. Chłopiec uroczo wykrzyczał do kamery:

Taaaadziooo!

Ewidentnie aktor bardzo ceni sobie chwile spędzane z rodziną. Może dlatego odwołany festiwal we Wrocławiu nie jest taki bolesny, skoro w zamian można pobawić się z synkiem np. w piosenkę aktorską. Jak wspomniała żona Macieja, Katarzyna, w wywiadzie dla Baby by Ann:

Maciek jest też nad wyraz cierpliwy. Chłopcy uwielbiają po nim skakać i naprawdę trwa to czasem bardzo długo. I widzę, że ma już dość, że mu skaczą po brzuchu i machają jego kończynami, ale znosi to z pokorą i godnością.

Na długo zostaniecie z uśmiechem na twarzy po filmiku Macieja i Tadzia Stuhrów.

Właśnie miał zacząć się Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. No ale cóż… Się nie zacznie. Tym większa dla mnie szkoda, że nie odbędzie się tez pokaz „Innych Ludzi” w mojej reżyserii. No ale cóż… nie tracimy humoru i czekamy na lepsze czasy! Zdrowia!!!

Opublikowany przez Macieja Stuhr Środa, 25 marca 2020


Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Maciej Stuhr pokazał syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×