Pożegnanie ze „Światem Według Kiepskich”. Znana jest data emisji ostatnich premierowych odcinków. Polsat przygotował niespodziankę dla widzów

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich

Świat Według Kiepskich był emitowany przez ponad dwie dekady. Stacja nie zdecydowała się kontynuować formatu. Niedługo na antenie pojawią się ostatnie premierowe odcinki. Kiedy i o której godzinie?

Świat według Kiepskich to serial, który od pierwszego odcinka gromadzi przed telewizorami ogromną widownię. Przygody rodziny Kiepskich, a także ich sąsiadów z wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 od samego początku wzbudzają uśmiech na twarzach fanów tej produkcji. Tuż po telenoweli Klan jest to najdłużej emitowana z polskich produkcji. Swoją premierę sitcom Polsatu miał w 1999 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pojawiały się nowe sezony.

Zabawne losy Ferdka Kiepskiego, jego żony Haliny, ich dzieci i sąsiadów doczekały się już 564 odcinków, a tej jesieni w ramówce pojawią się kolejne. Niestety obsada jest mocno okrojona, a wszystko to ze względu na śmierć aktorów. W październiku 2020 roku zmarł Dariusz Gnatowski, który od samego początku wcielał się w Arnolda Boczka, a zaledwie trzy miesiące później poinformowano o śmierci Ryszarda Kotysa, czy serialowego Mariana Paździocha.

Ostatni sezon Świata według Kiepskich: Kiedy emisja? Kto zagra?

Po śmierci serialowego Paździocha i Boczka stacja zdecydowała się nakręcić jeszcze jeden sezon serialu. Najnowsze odcinki powstały w styczniu 2021 roku, a jak podaje portal wirtualnemedia.pl na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć: Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Marzenę Kipiel-Sztukę (Halina), Barbarę Mularczyk (Mariolę), Bartosza Żukowskiego (Waldek) i Hannę Śleszyńską (Zofia). Jak potwierdziła Nina Terentiew stacja nie planuje kontynuacji.

W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go – komentowała jakiś czas temu portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Ostatni, pożegnalny sezon serialu będzie emitowany w środy o godz. 21.40 zaczynając od 31 sierpnia. Stacja przygotowała dla fanów jednak niespodziankę. Już jesienią ukaże się książka opowiadająca o kulisach tej produkcji. W księgarniach ma pojawić się już jesienią przy okazji obchodów 30-lecia stacji Polsat.

Publikacja ukaże się jesienią tego roku, jako piękne ukoronowanie 23 lat serialu na naszej antenie. Myślę, że będzie to wspaniały prezent dla widzów – cytuje wypowiedź Niny Terentiew portal wirtualnemedia.pl.

Dla fanów serialu pożegnanie z sitcomem, który od ponad dwóch dekad pojawiał się na antenie na pewno będzie sporym ciosem. Jednak cały czas mogą oni zaglądać do archiwalnych odcinków, a planowana książka na pewno będzie piękną pamiątką. Poniżej zwiastun premierowych odcinków.


"Świat według Kiepskich" znika z Polsatu fot. Facebook

Dariusz Gnatowski, Anna Ilczuk - Świat według Kiepskich 2013 rok

Dariusz Gnatowski, Anna Ilczuk - Świat według Kiepskich 2013 rok

Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu

scena z: Ryszard Kotys, Renata Pałys-Wilkowska, Dariusz Gnatowski, fot. Telus/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×