Szukaj

Sylwia Sz. zataiła najważniejszą informację! Szokująca prawda wyszła na jaw! Szykuje się wielki triumf Jarosława Bieniuka!

Jarosław Bienuk, Cassandra

Chyba już niedługo Jarosław Bieniuk będzie mógł odetchnąć z ulgą. Najnowszej doniesienia prasy na temat kobiety która oskarża go o gwałt rzucają zupełnie nowe światło na sprawę! Podczas nocy, miało dojść do zbliżenia kobiety z...

W połowie kwietnia media obiegła informacja, że Jarosław Bieniuk został aresztowany i postawione zostały mu zarzuty. Miał bowiem odurzyć i zgwałcić swoją znajomą. Sylwia Sz. zawiadomiła policję i prokuraturę o całej sprawie, która toczy się do dziś.

Od tamtego momentu, wyciekają coraz to nowsze informacje, a niejasności jest bardzo wiele. Chociażby to, że Sylwia Sz. zeznała, że podano jej pigułkę gwałtu, choć w jej krwi wykryto tylko kokainę. Nikt nie wie gdzie leży prawda. Piłkarz nie przyznaje się do winy, więcej, tuż po wyjściu z aresztu poprosił także media o nie skracanie jego nazwiska i pisanie go w całości.

Cała sprawa na pewno negatywnie wpłynęła na wizerunek ojca trójki dzieci, uznawanego przez długi  czas za ideał. Być może jego reputacja już niedługo znów się polepszy. Światło dzienne ujrzały dzisiaj nowe fakty. Jak donosi Fakt, powódka zataiła pewną, być może kluczową informację. Bowiem tuż po tym, jak Jarek miał ją wsadzić do taksówki, która odwiozła ją do domu, kobieta miała tam spotkać się z przyjacielem. Sęk w tym, że mężczyzna, chyba okazał się kimś więcej…

Jak potoczy się sprawa dowiemy się już niebawem. Tymczasem trzymamy kciuki za szczęśliwe dla Bieniuka rozwiązanie i jemu i jego rodzinie życzymy dużo cierpliwości!

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Jarosław Bieniuk przerywa milczenie. Udzielił wywiadu w Dzień dobry TVN: ”Tak, spotkaliśmy się tej nocy”. Co jeszcze powiedział?

Zobacz: Jak imprezuje Jarosław Bieniuk? znajomy ujawnił kulisy: “Zawsze scenariusz był podobny”


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×