Spot TVN na jesień 2021 trafił do sieci, a w nim czołowe gwiazdy. Jaką piosenkę wykorzystano w czołówce?

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN na jesień 2021 jest już w sieci. Wystąpiły w nim największe gwiazdy stacji, w tym m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Gessler. Jaką piosenkę tym razem wykorzystano w reklamie TVN?

W czwartkowe południe stacja TVN zaprezentowała jesienną ramówkę. Z tej okazji zorganizowano wydarzenie, które przyciągnęło najbardziej znane nazwiska. Wśród nich nie mogło zabraknąć gospodyni Kuchennych rewolucji, Magdy Gessler. Jej obecność nie przeszła bez echa. Wszystko przez rekwizyt, który zabrała ze sobą.

Jak udało nam się dowiedzieć, restauratorka przygotowała prezent dla Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji. Chociaż nie pojawiła się na jego ślubie, przygotowała podarunek, który z pewnością zapamięta:

Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz. To bardzo miły gest ze strony restauratorki – mówi źródło Jastrząb Post.

Zobacz też: Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN 2021: Woźniak-Starak, Socha, Chylińska, Kwaśniewska, Gessler [PONAD 100 ZDJĘĆ]

Spot TVN 2021 na jesień. Kto wystąpił?

W czwartek nie tylko zaprezentowano nową ramówkę TVN, ale także opublikowano nowy spot wizerunkowy, którego motywem przewodnim jest rejs. Nie jest to przypadek. Jak zdradził Robert Przyszlak, dyrektor działu autopromocji Grupy TVN Discovery Polska, „tej jesieni będzie można nabrać wiatru w żagle”:

Tej jesieni nabieramy wiatr w żagle. W ludziach jest nadzieja na lepszy czas. Wyszliśmy z domów, z nową energią i pełni optymizmu patrzymy w przyszłość. Rejs to przygoda, coś jednoczącego i dającego poczucie wolności. Chcemy zabrać widzów w taki REJS, dać im możliwość uczestnictwa w przygodzie — komentował w rozmowie z Wirtualnymi mediami.

Wiadomo, że spot TVN na jesień 2021, który promuje hitowe produkcje, obfituje w mnóstwo gwiazd. Chociaż produkcja ma zaledwie minutę, wystąpiło w niej sporo znanych osób. W klipie nie zabrakło prowadzących Dzień Dobry TVN. Pojawili się w nim: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, a także prowadzący i jurorzy Mam Talent!: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Marcin Prokop i Michał Kempa. Nie zabrakło też gwiazd Top Model, takich jak Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Oprócz wymienionych osób, w spocie TVN na jesień 2021 pojawiają się także m.in.: Magda Gessler, Michel Moran, Anna Starmach, Kamil Bednarek, Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska oraz Kuba Wojewódzki.

Efekt można zobaczyć poniżej.

Jaka piosenka w spocie TVN 2021?

Piosenka w jesiennym spocie TVN 2021 to utwór Harry’ego Stylesa — Golden, który swoją premierę miał w październiku. Od tego momentu klip osiągnął ponad 148 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Całą piosenkę z jesiennej reklamy TVN można posłuchać poniżej:

Jakie nowości w jesiennej ramówce TVN 2021?

W jesiennej ramówce TVN zagości kilka nowości. Wśród nich warto wspomnieć m.in. serial Receptura, który przedstawi losy niezależnej dziewczyny, która będzie próbować stawić czoła przeciwnościom losu. Z kolei na antenie TVN7 zagości produkcja Papiery na szczęście, która zastąpi Zakochanych po uszy. Ciekawą propozycję przygotowano też dla użytkowników platformy Player.pl. Tam pojawi się serial Skazana.


Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×