Gessler na ramówce TVN dała ślubny prezent Miszczakowi. Ujawniamy, co skrywała ogromna walizka. To był HIT imprezy

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN

Stacja TVN właśnie przedstawiła widzom jesienną ramówkę. Na wydarzeniu pojawiły się wszystkie gwiazdy, które od września pojawią się na ekranie. Nie zabrakło Magdy Gessler w nietypowej dla niej stylizacji. Tym razem nie w kolorze, a w stonowanej czerni i bieli. Nie pojawiła się z pustymi rękami. Nie uwierzycie, co podarowała Edwardowi Miszczakowi z okazji ślubu.

Końcówka lata to czas kiedy wszystkie stacje telewizyjne prezentują przed widzami, to co przygotowały dla nich na długie jesienne wieczory. W środowe popołudnie swoją ofertę na nadchodzący czas pokazała Telewizja publiczna. W czwartkowe przedpołudnie widzowie stacji TVN mogli się dowiedzieć jakie programy i seriale będą czekały na nich w jesiennej ramówce tej stacji. Nie zabraknie oczywiście uwielbianych przez fanów formatów, ale pojawi się też kilka nowości i sensacyjnych powrotów.

Na ramówce stacji TVN, nie zabrakło oczywiście najważniejszych gwiazd stacji. Obecny był przede wszystkim Edward Miszczak, który w miniony weekend wziął ślub z aktorką Anną Cieślak. O uroczystości, na której bawiło się 200 gości w tym mnóstwo gwiazd z show-biznesu, od kilku dni rozpisuje się kolorowa prasa. Podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji Magda Gessler postanowiła sprawić nowożeńcom niespodziankę.

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN. Co dała Edwardowi Miszczakowi z okazji ślubu?

Jedną z największych gwiazd stacji od wielu lat jest Magda Gessler. To niekwestionowana ikona dobrego smaku i kulinariów, z której rad bardzo chętnie czerpią Polacy. Od ponad dekady prowadzi program Kuchenne rewolucje, bez którego większość osób nie wyobraża sobie jesiennych wieczorów. Słynna restauratorka przemierza kraj i pomaga podźwignąć się z kryzysu restauracjom, które nie radzą z biznesem. Dzięki jej interwencjom i szczerej chęci pomocy wiele osób odzyskało wiarę i podźwignęło swój biznes z kryzysu.

W nadchodzącej ramówce nie zabraknie oczywiście Magdy nie tylko w roli gospodyni Kuchennych rewolucji, ale także jako jurorki w programie MasterChef. Gwiazda pojawiła się oczywiście na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Już na wstępie mocno zaskoczyła stylizacją. Znana jest ona bowiem z tego, że zawsze stawia na kolor. Tym razem pojawiła się w stonowanej czerni i bieli.

Na to ważne wydarzenie wybrała jedwabne poncho z Meksyku Pineda Covalin. Zadbała też o dodatki z najwyższej półki. Na stopy włożyła mokasyny uwielbianej przez gwiazdy marki – Christian Louboutin. Do wszystkiego dobrała torebkę od Burberry.

Burzę blond loków ujarzmiła opaską Chanel, a na jej nadgarstku można było dostrzec zegarek tej samej marki. Trzeba przyznać, że nawet w tak stonowanych kolorach wyglądała niesamowicie.

Restauratorka nie była obecna na wspominanym wcześniej ślubie Edwarda Miszczaka, ale na ramówkę stacji nie przyszła z pustymi rękami.

Zabrała ze sobą „zagubioną walizkę Edwarda Miszczaka” wypełnioną 20 kilogramami fasoli, która jest symbolem szczęścia i płodności, a także okazały moździerz. To bardzo miły gest ze strony restauratorki – mówi źródło Jastrząb Post.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Magda Gessler - jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×