Śluby gwiazd 2019. Kto wziął ślub? Najgłośniejsze ceremonie
Wirtualna Polska

Śluby gwiazd 2019: Masa niespodzianek i tajnych ceremonii. Jedna z nich wyszła na jaw… po 5 latach! Wybraliśmy same hity

Śluby gwiazd 2019

Śluby gwiazd 2019

Heidi Klum, Justin Bieber, Krzysztof Rutkowski… Oni zmienili stan cywilny w 2019 roku! Prezentujemy zestawienie najgłośniejszych ślubów polskich i zagranicznych gwiazd.

Śluby gwiazd w 2019 roku

Wirtualna Polska

Ślub to wielkie wydarzenie, nie tylko dla pary młodej, ale też ich rodziny i bliskich. A gdy miłość przysięgają sobie gwiazdy, to zaślubiny stają się wydarzeniem medialnym, o którym mówi się miesiącami! Mijający rok obfitował w głośne ceremonie. Które budziły największe emocje? Oto śluby gwiazd 2019, o których w mediach mówiło się najwięcej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin

Ulubieniec nastolatek zmienił stan cywilny już w 2018 roku, kiedy to w tajemnicy poślubił modelkę Hailey Baldwin. Prywatna ceremonia odbyła się we wrześniu podczas wizyty pary w Nowym Jorku. Zakochani zgodnie twierdzili, że planują jeszcze uroczystość kościelną. Plan zrealizowali 30 września 2019 roku.

Ceremonia odbyła się w Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. 25-letni Justin i 22-letnia Hailey wyprawili dla swoich rodzin i przyjaciół huczne wesele w ekskluzywnym hotelu. Panna młoda miała aż trzy suknie ślubne. Toasty wznoszono luksusowym szampanem Moët et Chandon, który był wysadzany złotymi perełkami, z napisem The Biebers i datą uroczystości.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Fotki z zabawy zamieścili w internecie znani goście, w śród których byli: Katy Perry, Kendall i Kylie Jenner, Ed Sheeran, Usher, Joan Smalls i Jaden Smith.

Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub kościelny

Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub kościelny

Ślub Mai Pilch i Krzysztofa Rutkowskiego

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na ten ślub czekaliśmy długo, zwłaszcza, że po wielu zawirowaniach nie było wiadomo, czy w ogóle się odbędzie! Jednak 17 sierpnia słynny detektyw i jego wieloletnia partnerka wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne Tak. Stało się to w Rozalinie pod Warszawą. Dla Rutkowskiego był to czwarty ślub.

Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, a parę młodą otaczało morze kwiatów. Obrączki przyniósł rodzicom ich syn Krzysztof Junior. Po ślubie odbyło się eleganckie wesele, na którym bawiło się około 200 osób!

Wirtualna Polska

Panna młoda przebierała się aż pięć razy! Bezpieczeństwa i porządku pilnowali uzbrojeni panowie z Rutkowski Patrol. Kulisy przygotowań uroczystości można było obejrzeć w programie Ach, ten ślub

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza

Świat oniemiał, gdy dowiedział się o tym związku! Wielu twierdziło, że związek supermodelki i 16 lat młodszego muzyka zespołu Tokio Hotel to tylko przelotny romans. Heidi ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa i kilka związków. Tom jest po jednym rozwodzie. Okazało się, że to prawdziwa miłość!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Para zaręczyła się w Wigilię 2018 roku. Ślub odbył się w sekrecie. Zakochani pobrali się 22 lutego, w rocznicę swojej znajomości. Towarzyszyli im tylko najbliżsi.

Ceremonia miała miejsce na jachcie na Capri we Włoszech. Heidi wystąpiła w zjawiskowej sukni z ciężkimi, opadającymi rękawami i kilkumetrowym welonie. Druga, weselna kreacja była już skromniejsza, ale również zapierała dech w piersiach!

Wirtualna Polska
Heidi Klum w sukni ślubnej

Heidi Klum w sukni ślubnej

Ślub Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena

Kolejną piękną panną młodą 2019 roku była jedyna polska dziewczyna Bonda. W październiku Izabella Scorupko po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu! Piękna blondynka wyszła za szwedzkiego miliardera Karla Rosengrena.

Para pobrała się w otoczeniu zjawiskowych wzgórz Hollywood. 50-letnia panna młoda postawiła na zwiewną, dziewczęcą suknię i delikatne dodatki, dzięki czemu wyglądała jak 30-latka! Pan młody zachwycał elegancją.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zakochanym udało się utrzymać ślub w tajemnicy. Swoim szczęściem oraz zdjęciami z wesela pochwalili się w sieci dopiero po tygodniu. 

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub

Ślub Ellie Goulding i Caspera Jopinga

Wirtualna Polska

Z cichego ślubu zrezygnowała Ellie Goulding. Piosenkarka i kolekcjoner dzieł sztuki pobrali się w świetle reflektorów. O ślubie wiedzieli nie tylko najbliżsi, ale również fani gwiazdy.

Ceremonia odbyła się 31 sierpnia w gotyckiej katedrze York Minster. Wśród gości nie zabrakło gwiazd, między innymi Katy Perry i Orlando Bloom oraz Jamesa Blunt z żoną. Przed katedrą zebrały się rzesze fanów Ellie, konieczne było rozstawienie barierek!

Piosenkarka powiedziała tak w zabudowanej, wyszytej kryształkami sukni. Po ślubie zmieniła kreację na suknię przypominającą tę, w której ślub wzięła Meghan Markle.

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ślub Roberta Korzeniowskiego i Justyny Sobali

W 2018 roku jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców zostawił żonę dla młodszej o 16 lat partnerki. W marcu 2019 r. małżeństwo skończyło się rozwodem. Minęło kilka miesięcy, a mistrz olimpijski ponownie stanął na ślubnym kobiercu i w listopadzie wziął ślub po raz trzeci. Nowa żona jest jednocześnie jego menedżerką.

Ślub i wesele odbyły się w ekskluzywnym Hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Panna młoda była ubrana w bladoróżową jedwabną suknię ślubną z efektownymi wycięciami wyszywanymi przezroczystym materiałem i koronkowymi wstawkami.

Nowożeńcy zdecydowali się na nietypową podróż poślubną – wraz z częścią gości wystartowali Biegu Niepodległości.

Robert Korzeniowski z żoną w dniu ślubu (fot. Izabela Łapińska, Jastrząb Post Exclusive)

Robert Korzeniowski z żoną w dniu ślubu (fot. Izabela Łapińska, Jastrząb Post Exclusive)

Ślub Magdaleny Wałęsy i Lecha Wałęsy

W 2019 roku stan cywilny zmieniła również córka byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Magdelena Wałęsa wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Lecha Kaźmierczyka – radnego Rady Miasta Gdańska i przedsiębiorcę. Miesiąc wcześniej para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Był to dla niej już drugi ślub kościelny.

Ceremonia odbyła się w rodzinnym mieście panny młodej – Gdańsku. Informacja o ceremonii do ostatniej chwili była trzymana w tajemnicy. Mąż zdecydował się przejąć nazwisko Magdaleny, więc od chwili zaślubin nazywa się jak swój teść: Lech Wałęsa.

Panna młoda wybrała klasyczną, skromną kreację, na stopy założyła balerinki.

Magdalena Wałęsa wzięła ślub. Jej mężem jest Lech Kaźmierczyk (po ślubie Lech Wałęsa)

Magdalena Wałęsa wzięła ślub. Jej mężem jest Lech Kaźmierczyk (po ślubie Lech Wałęsa)

Ślub Charlize Mystery i Adriana Hołdy

Charlize Mysterty to w rzeczywistości Karolina Gliniecka. Blogerka modowa zyskała popularność głównie dzięki kilku zabawnym wpadkom i relacjonowanej w mediach operacji nosa.

W 2019 roku szafiarka przypomniała o sobie biorąc ślub w Nowym Jorku. Jej wybrankiem jest fotograf Adrian Hołda, z którym znają się od ośmiu lat.

Panna młoda zaskoczyła skromną kreacją. Miała na sobie suknię od Laurelle. Na opublikowanych w sieci zdjęciach towarzyszył jej przystojny i elegancki mąż. Charlize wyznała, że nigdy nie była tak szczęśliwa!

Charlize Mystery wzięła ślub w Nowym Jorku

Charlize Mystery wzięła ślub w Nowym Jorku

Ślub Iwony Cichosz i Trulsa S. Yggesetha

7 września 2019 roku był szczęśliwym dniem dla Iwony Cichosz. Uczestniczka Tańca z gwiazdami oraz Miss Świata Głuchoniemych wyszła za mąż za swojego ukochanego, z którym byli parą od trzech lat. To Truls S. Yggeseth – pochodzi z Oslo, ma firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych. Podobnie jak Iwona jest niesłyszący i działa w fundacjach na rzecz głuchoniemych.

Pobrali się w trzecią rocznicę poznania. Panna młoda zdecydowała się na przylegającą do ciała, śnieżnobiałą suknię bez ramiączek. Wyglądała naturalnie i pięknie!

Iwona Cichosz jest po ślubie

Iwona Cichosz jest po ślubie

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

W wigilię Bożego Narodzenia sakramentalne tak powiedzieli sobie Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Para pobrała się za granicą, po pięciu latach związku.

Informację o ceremonii przekazała sama Celia, która na Instagramie zamieściła mnóstwo zdjęć z tego szczególnego dnia. Uwagę przykuwała nie tylko imponująca, wysadzana kryształami obrączka, ale też jej kreacja – do ślubu poszła nie w sukni, a w stylowym garniturze. Jej mąż wybrał zaś luksusowy smoking w pasy.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat – zdjęcia ze ślubu

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat – zdjęcia ze ślubu

Ślub Marca Jacobsa i Chara Defrancesco

W kwietniu na ślubnym kobiercu stanął światowej sławy projektant Marc Jacobs. Jego wybrankiem jest Char Defrancesco. To były model i założyciel firmy produkującej świeczki, tworzy też perfumy.

Para pobrała się w Nowym Jorku. Wystawne przyjęcie zorganizowano w ekskluzywnej restauracji The Grill na Manhattanie. Panowie byli ubrani w pasujące do siebie smokingi.

Goście zostali poczęstowani imponujących rozmiarów tortem o wysokości kilki pięter! Wśród gości pojawili się: Anna Wintour, Rita Ora, Kate Moss i Naomi Campbell.

Marc Jacobs i Char Defrancesco wzięli ślub

Marc Jacobs i Char Defrancesco wzięli ślub

BONUS: Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego

O tym ślubie nie wiedzieliśmy bardzo długo! Kasia to prawdziwa mistrzyni zachowania swojej prywatności w tajemnicy. O tym, że jest już żoną Staszka Cudnego często plotkowano, ale główni zainteresowani nie komentowali tych doniesień.

Dopiero w 2019 roku Kasia zdecydowała się przekazać na WOŚP białą suknię, w której wzięła ślub… już pięć lat tamu! Kreacja jest wyjątkowa: jedwabną koronkową górę zaprojektowała sama Gosia Baczyńska. Dół sukienki z kremowej organzy stworzyła Magdalena Socha-Włodarska z Warsaw Poet.

W 2019 roku małżonkowie doczekali się pierwszego dziecka: na świat przyszła ich córeczka.

Kasia Tusk – zdjęcia ze ślubu

Kasia Tusk – zdjęcia ze ślubu


Ślubne zdjęcie Justina Bieber z żoną

Ślubne zdjęcie Justina Bieber z żoną

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Hailey Bieber w sukni ślubnej ze spektakularnym welonem

Hailey Bieber w sukni ślubnej ze spektakularnym welonem

Justin Bieber i Hailey Bieber - ślub

Justin Bieber i Hailey Bieber - ślub

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×