Ellie Goulding już po ślubie! Na ceremonii pojawiły się gwiazdy i członkowie rodziny królewskiej!

Ellie Goulding ślub zdjęcia

Ellie Goulding ślub zdjęcia

Ellie Goulding i Casper Joping wzięli ślub. Para pobrała się w katedrze York Minster. Na ceremonii pojawili się członkowie rodziny królewskiej oraz Katy Perry i Orlando Bloom. Jaką suknię ślubną wybrała piosenkarka? Zobacz zdjęcia.

Ellie Goulding wzięła ślub! Brytyjska piosenkarka poślubiła swojego wieloletniego partnera Caspera Jopinga. Podczas ceremonii pojawili się najbliżsi przyjaciele i rodzina młodej pary. Na miejscu nie zabrakło fanów gwiazdy, którzy wspierali ją tego szczególnego dnia skandując jej imię tuż po tym, jak została żoną.

Zobacz: Ciężarna córka Lecha Wałęsy wzięła ślub! Mamy zdjęcia z ceremonii!

Ellie Goudling wzięła ślub. Kogo zaprosiła?

Ellie Goulding i Casper Jopling wzięli ślub 31 sierpnia, w sobotnie popołudnie. Gwiazda hitu Sixteen poślubiła młodszego o sześć lat kochanka – kolekcjonera dzieł sztuki. Para powiedziała sobie tak w gotyckiej katedrze York Minster.

Wśród gości nie zabrakło gwiazd, w tym Katy Perry i Orlando Blooma, Jamesa Blunta z żoną oraz członków brytyjskiej rodziny królewskiejksiężniczki Eugenii i „najmniej lubianej księżnej”, czyli księżnej Yorku Sarah Ferguson.

Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Przed katedrą położoną na północy Anglii ustawiono szereg barierek. Od rana na miejscu pojawiali się fani 32-letniej wokalistki, których przybywało z każdą godziną. Magazyn Hello określił zainteresowanie wokół ślubu „porównywalne do tych w rodzinie królewskiej”.

Zobacz: Media donoszą o ślubie Rihanny! Wszystko przez ciążę? To dopiero nowiny!

Suknia ślubna Ellie Goulding

Ellie Goulding wzięła ślub w białej, zabudowanej sukni ślubnej od Chloe wyszywanej kryształkami. Rękawy ozdobiono szeregiem białych guziczków, zaś wokół szyi można było zauważyć efektowną, koronkową falbankę. Swoją twarz panna młoda zasłoniła długim, białym welonem, przez co jej makijaż był prawie niewidoczny.

Ellie Goulding i Casper Joping – historia miłości

Pierwsze plotki o tym, że Ellie Goulding i Casper Joping spotykają się, pojawiły się w kwietniu 2017 roku. Para została wówczas przyłapana przez brytyjskich paparazzi. Pomimo dwuznacznych zdjęć zakochani nie potwierdzili medialnych spekulacji. Wszystko oficjalnie stało się jasne dopiero w sierpniu 2018 roku, gdy na łamach The Times opublikowano informację zaręczynach Ellie i Caspera.

Ogłaszamy zaręczyny pomiędzy Casparem, synem Nicholasa Joplinga z Yorkshire i pani Jayne Warde-Aldam z Yorkshire, a Eleną, córką Artura Gouldinga z Hertfordshire i panią Tracey Sumner z West Midlands – brzmiała treść komunikatu.

Po publikacji informacji o oświadczynach, Casper na Instagramie umieścił zdjęcie Ellie z pierścionkiem zaręczynowym, do którego załączył opis z informację, że „spędzi resztę życia z najcudowniejszą i najpiękniejszą osobą”. Dodał też, że „sprawia ona, że czuje się szczęśliwy” oraz „dzięki niej jego życie jest pełne”. Na koniec dołączył wyznanie miłości.

Kim jest Casper Joping, mąż Ellie Goudling? Wybranek piosenkarki był członkiem brytyjskiej reprezentacji juniorów w wioślarstwie. Ukończył historię sztuki na Harvardzie, teraz pracuje dla domu aukcyjnego Sotheby’s w Nowym Jorku. Jest związany z rodziną królewską. Od lat przyjaźni się z brytyjską księżniczką Eugenią.


Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ellie Goulding w sukni ślubnej

Ellie Goulding w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×