Szukaj

Piękna Heidi Klum i przystojny Tom Kaulitz są już po ślubie! Para pobrała się w wielkim sekrecie przed światem mediów! Dopiero teraz wszystko się wydało!

Heidi Klum i Tom Kaulitzod dłuższego czasu tworzą piękną parę światowego show biznesu. Okazało się że 46-letnia modelka w wielkim sekrecie poślubiła swojego młodego gitarzystę. Są małżeństwem od kilku miesięcy!

Piękna niemiecka modelka- Heidi Klum   oraz gitarzysta Tom Kaulitz są od ponad roku jedną z najpiękniejszych par światowych czerwonych dywanów. Klum skończyła 46 lat jednak nadal jest w znakomitej formie, natomiast młodszy od niej o 16 lat gitarzysta zespołu Tokio Hotel to prawdziwy przystojniak. Para wygląda razem obłędnie. Nikt się jednak nie spodziewał, że kochankowie są już małżeństwem i to od pięciu miesięcy. Ślub pary był oficjalnie zaplanowany na wakacje, zatem fani ze spokojem czekali na ceremonię. Niestety ślub się odbył na początku roku w wielkim sekrecie przed światem mediów.

Jeden z zachodnich serwisów plotkarskich wyjawił, że dotarł do dokumentów z których wynika, że para pobrała się dokładnie 22 lutego, zatem w dniu, w którym obchodzili pierwszą rocznicę swojego związku. Tego dnia Heidi i Tomas powiedzieli sobie tak, a następnie w gronie bliskich przyjaciół świętowali swój szczęśliwy dzień.

Zmysłowa Heidi Klum na ślubnym kobiercu stanęła już trzeci raz, pierwszy ślub wzięła w 1997 roku z Rico Pipino, następnie w 2005 roku modelka wyszła za mąż za znanego piosenkarza – Seala, z którym ma troje dzieci. Trzeci mąż Klum ma za sobą tylko jeden rozwód z Rią Sommerfeld, o tym małżeństwie media dowiedziały się dopiero po sprawie rozwodowej.

Podobno świeżo upieczeni małżonkowie szykują się do kolejnej ceremonii, taką rewelacje zdradził bowiem wokalista Tokio Hotel – Bill Kaulitz – brat bliźniak Toma. Bracia w czwartek świętowali wieczór kawalerski.

Zatem czekamy na kolejne sensacje.

 

45-letnia Heidi Klum jest W CIĄŻY!? Nabrała wody w usta, ale wygadał się jej kolega

Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

 

Plejada gwiazd na gali iHeartRadio Music Awards 2019: Taylor Swift, Halsey, Elle Fanning, Katy Perry, Zedd, Heidi Klum


Heidi Klum i Tom Kaulitz – Złote Globy 2019

Heidi Klum i Tom Kaulitz – Złote Globy 2019

Heidi Klum i Tom Kaulitz - Emmy 2018

Heidi Klum i Tom Kaulitz - Emmy 2018

Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą

Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×