Polska blogerka Charlize Mystery wzięła bajkowy ślub w Nowym Jorku! Wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Co za suknia!

Charlize Mystery ślub zdjęcia

Charlize Mystery ślub zdjęcia

Polska blogerka modowa Karolina Gliniecka, która w branży znana jest jako Charlize Mystery, wyszła za mąż! Celebrytka wyjawiła, że ceremonia jej zaślubin odbyła się w Nowym Jorku. Pokazała suknię i przyznała, że nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz!

Jedną z polskich blogerek modowych Karolina Gliniecka, która w branży funkcjonuje jako Charlize Mystery, zasłynęła nie tylko jako szafiarka, ale i szalona skandalistka. Celebrytka błysnęła kilkoma wpadkami, do których zalicza się jej słynna wypowiedź w języku angielskim, w której nie umiała podać adresu swojego bloga. Spory rozgłos przyniosło jej również medialne spełnienie swojego marzenia, blogerka zdecydowała się bowiem na operację nosa. Okazuje się, że Karolina obecnie spełniła swoje kolejne wielkie marzenie, blogerka wzięła ślub w Nowym Jorku.

Charlize Mystery dzięki temu ma szansę dogonić swoją popularnością swoje konkurentki takie jak Maffashion czy Jessice Mercedes. Blogerka pokazała jako pierwsza swoje piękne zdjęcie ślubne z Nowego Jorku. Wybrankiem jej serca został fotograf Adrian Hołda:

Po kilku godzinach tańczenia, gdy miałam wychodzić już do domu, zobaczyłam „jego” Wystawał ponad tłum przynajmniej o pół głowy i jak w idealnej komedii romantycznej, spotkaliśmy się nagle wzrokiem. Usiedliśmy, zaczęliśmy rozmawiać, ja próbowałam Adiemu wytłumaczyć o co chodzi w blogach modowych, a on na dowód, że jednak trochę na tej modzie się zna, opowiadał mi o aferze z Johnem Galliano Pochwalił się nawet kartą zniżkową do Zary, w której wtedy pracował – napisała jakiś czas temu

Obecnie mamy już informację o ślubie Charlize Mystery z Adrianem:

Oficjalnie mogę Wam już przestawić mojego męża. Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, bo mam obok siebie moje dwie największe miłości- Adrian Hołda & New York To najpiękniejszy American Dream jaki mogliśmy dobie wymarzyć. A ślub w NYC to tylko początek naszej pięknej przygody.

Panna młoda miała na sobie śliczną, ale zaskakująco skromną suknię od Laurelle oraz zjawiskową biżuterię Apart. Pan młody natomiast wyglądał prawie jak książę Harry. Karolina z Adrianem znają się już od 8 lat, zatem przyszedł czas na upragniony ślub.

Życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Zobacz: Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!

Zobacz: Justyna Żyła chwali się ślubnym zdjęciem! Kreacja jak dla panny młodej: “Taka sytuacja”


Charlize Mystery wzięła ślub w Nowym Jorku

Charlize Mystery wzięła ślub w Nowym Jorku

cha
char2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×