Szukaj

Maja Plich pokazała czwartą suknię ślubną! I wcale nie ostatnią! „Było ich aż pięć”

Krzysztof Rutkowski ożenił się z Mają Plich. Para pobrała się 17 sierpnia. Uroczystość odbyła się w Rozalinie koło Warszawy. Panna młoda przebierała się aż pięć razy! Mamy zdjęcie czwartej sukni. Zobaczcie.
Maja Plich czwarta suknia ślubna

Maja Plich czwarta suknia ślubna

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para pobrała się w sobotę, 17 sierpnia. Uroczysta ceremonia odbyła się w Rozalinie pod Warszawą, w otoczeniu przyrody. To tam stoi pałac doskonale znany widzom z programu Projekt Lady. Na wydarzeniu nie zabrakło licznie przybyłych gości – przyjaciół i rodziny pary młodej. Było 200 osób! Panna młoda przebierała się aż pięć razy. Mamy już zdjęcie 4 sukni.

Zobacz: Ślub Krzysztofa Rutkowskiego już w sobotę! Wyciekła treść zaproszenia, a w nim prośba o konkretny prezent! Co zażyczyła sobie młoda para?

Jak wyglądał ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich?

Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w bajkowej scenerii. Wszędzie było mnóstwo kwiatów, a państwo młodzi składając sobie przysięgę stali otoczeni skrzydłami motyla. Podczas ślubu nie zabrakło momentów pełnych wzruszeń. Jedną z najbardziej uroczych chwil, tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej, był nałożenie sobie obrączek, które podał syn pary, Krzysztof Junior. Małżonkowie przygotowali dla gości wykwintne menu i wiele atrakcji. Na stołach pojawiły się takie smakołyki, jak foie gras z kruszonką migdałową i kremem koniakowym.

Para zaprezentowała się w eleganckich strojach. Krzysztof miał na sobie granatowy smoking, zaś Maja Plich przebierała się aż pięciokrotnie. Na zdjęciu, na swoim Instagramie, napisała:

Dziękujemy!!! Za tysiące życzeń, wczorajszy dzień oraz cudowną noc!! Sukienka nr 4, a było ich aż pięć! napisała panna młoda na swoim profilu.

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

Jaka była ta suknia numer 4? Mamy zdjęcia!  Ale najpierw przypomnijmy poprzednie kreacje.

Jako pierwszą suknię Maja Plich wybrała kremową, odsłaniającą ramiona, falbaniastą suknię z dyskretnym dekoltem w kształcie litery „v”. Włosy spięła w koczek, a na szyję włożyła platynowy naszyjnik z bordowymi kamieniami.

Podczas wesela, żona słynnego detektywa wystąpiła w sukni z koronkową górą i efektownym wycięciem na plecach. Dół kreacji był prosty, dzięki czemu Maja swobodnie mogła tańczyć wraz ze swoim ukochanym. Również Krzysztof Rutkowski zdecydował się na zmianę stroju. Pan młody zaprezentował się w białej marynarce i granatowych spodniach. W takich strojach zaprezentowali romantyczny układ do przeboju Celine Dion.

Trzecia suknia Mai wyróżniała się cekinową, srebrną górą z krótkim rękawkiem i białą spódnicą składającą się z kilku warstw przezroczystego materiału. W takiej odsłonie Plich wystąpiła po północy.

Czwarta suknia pani młodej, która pojawiła się również na zdjęciu z podziękowaniami dla gości i za życzenia, jest kreacja koronkową. Dół ma długi, w kształcie litery A. Rękawy długie, dekolt zabudowany.  Największa ozdoba kreacji jest głębokie wycięcie na plecach w kształcie litery V, przykryte jest jednak delikatnym jak pajęczyna materiałem, przez środek biegnie rząd guziczków. Takie rozwiązanie pozwoliła odsłonić tatuaż Mai.

Wszystkie dotąd oglądane kreacje były przepiękne i panna młoda prezentowała się w nich niezwykle elegancko. Na Instagramie Mai, a także Krzysztofa Rutkowskiego nie brakuje najlepszych życzeń:

  • Piękna Ty, przystojny On. Dużo miłości i samych słonecznych dni w waszym wspólnym życiu.
  • Wszystkiego najlepszego!
  • Najserdeczniejsze życzenia!
  • Gratulacje!

Rutkowski i Plich do swojego ślubu szykowali się ponad dwa lata. Oświadczyny mogliśmy oglądać na żywo, w studiu Polsatu. Młodej parze życzymy dużo szczęścia! I z niecierpliwością czekamy na suknię numer 5.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski skompromitował Maję Pilch – ale ona broni swojego królewicza jak lwica!

 


IMG_6119Maja Plich suknia numer 4

Maja Plich suknia numer 4

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Maja Plich w drugiej sukni ślubnej

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×