Dopiero teraz widać, jak obłędną suknię ślubną miała Heidi Klum! Gwiazda opublikowała oficjalne zdjęcie i zebrała salwę zachwytów!

Heidi Klum suknia ślubna

Heidi Klum suknia ślubna

Heidi Klum pokazała oficjalną ślubną fotografię. O takiej sukni marzy niemalże każda kobieta. Gwiazda podczas swojego drugiego ślubu z Tomem Kaulitzem wyglądała jak anioł.

W niedzielny poranek cały świat mógł podziwiać, jak Heidi Klum i Tom Kaulitz wyglądali w dniu swojego drugiego, „europejskiego” ślubu. Zdjęcia zrobione przez paparazzi, a wraz z nimi informacje na temat samej ceremonii, trafiły na czołówki najpoczytniejszych portali informacyjnych na całym świecie. Z medialnych doniesień wiemy, że para pobrała się na jachcie na Capri we Włoszech, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Sakramentalne tak powiedzieli w obecności kapłana, którym był… brat muzyka – Bill Kaulitz, czyli lider zespołu Tokio Hotel.

Wielbiciele urody i stylu Heidi prześcigali się w komplementach pod jej adresem. Panna młoda wyglądała jak anioł. Jej kreacja idealnie wpisuje się w te, które możemy znaleźć na łamach najbardziej luksusowych pism o modzie, takich jak Vogue czy Harper’s Bazaar. Zmysłowo opadające, „ciężkie” rękawy, ręcznie wyszywane kwiaty pokrywające niemalże całą suknię i kilkumetrowy welon prezentują się wręcz bajecznie, a najlepszym tego dowodem jest oficjalna ślubna fotografia, jaką Heidi umieściła na Instagramie.

Zrobiliśmy to! – napisała supermodelka.

Gospodyni niemieckiej edycji Top Model zdradziła, że po ślubie przyjęła nazwisko młodszego o 16 lat męża. Od teraz nazywa się Heidi Klum-Kaulitz.

W galerii przypominamy zdjęcia z wesela młodej pary. Zobaczcie, jak wyglądała druga, nieco skromniejsza kreacja panny młodej.

Zobacz: 44-letnia top modelka nagusieńka pełza jak wąż po kalifornijskiej plaży! Wiemy co robi, żeby tak wyglądać! Zdradziła swój sekret!

Zobacz: 44 letnia gwiazda w seksownej bieliźnie rozpala zmysły w nowej gorącej sesji! Wygląda obłędnie!

Zobacz: Seksowna 44-letnia Heidi Klum ponownie się rozebrała do bielizny! Ale bielizna najmniej jest tu istotna!


Heidi Klum w sukni ślubnej

Heidi Klum w sukni ślubnej

Heidi Klum w sukni ślubnej

Heidi Klum w sukni ślubnej

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli drugi ślub

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×