Sasha Knezević odwiedził „Dzień Dobry TVN”. Po rozwodzie z Anją Rubik w jego życiu zaszły ogromne zmiany! Nie tylko został ojcem [WIDEO]

Sasha Knezević w Dzień Dobry TVN

Sasha Knezević w Dzień Dobry TVN

Sasha Knezević w Dzień Dobry TVN o urokach ojcostwa i zmianach, jakie zaszły w jego życiu po rozwodzie z Anją Rubik. Co słychać u serbskiego modela – obecnie malarza?

W 2015 roku Anja Rubik i Sasha Knezević definitywnie zakończyli swoje małżeństwo, które zawarli w 2011. Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu rozwiodła się bez obecności tabloidów na sali rozpraw. Chociaż każdy poszedł swoją drogą, oboje aktywnie wspierają się w życiu zawodowym.

Anja obecnie skupia się na karierze i edukacji seksualnej Polaków, z kolei Sasha spełnia się przede wszystkim jako ojciec i partner. Serbski model na co dzień mieszka w Wiedniu i jest ojcem Andrijasa, którego regularnie możemy podziwiać na jego Instagramie. O urokach ojcostwa Sasha opowiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Podróżowałem dużo i cieszę się, że teraz osiadłem. Wiedeń jest wspaniały, może nie jest tak ekscytujący jak Nowy Jork, ale każdy etap życia ma swoje potrzeby. (…) Nie wiem, jakim jestem ojcem. Wiem jednak, że to zmieniło moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć, jak małe istnienie rośnie. Ma 11 miesięcy, próbuje powoli chodzić, mówi „papa”, „tata”. Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem.

Sasha nie ukrywa, że wciąż uwielbia Polskę, którą traktuje jak drugi dom:

Czuję się tu jak w domu. Uwielbiam tu ludzi, są mili, gościnni.

37-letni artysta od niedawna spełnia się także jako malarz:

Moja sztuka jest natury eksperymentalnej. Tworzę postacie fikcyjne, tworzę selfie, autoportrety, eksperymentuję! Uważam, że można równolegle robić kilka rzeczy! Jako model mam taki przywilej, że mam dużo czasu.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz: Ewelina Lisowska w nieprawdopodobnym duecie z siostrą! Śliczną Olę czeka wielka muzyczna kariera! [WIDEO]

Zobacz: Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]

Zobacz: Piękna siostra Patricii Kazadi nową gwiazdą TVP! Na wiosennej ramówce wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów!


Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezevic pokazał swojego synka

Sasha Knezević z dzieckiem

Sasha Knezević z dzieckiem

Sasha Knezevic został ojcem

Sasha Knezevic został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×