10 najgłośniejszych ROZWODÓW u Kardashianów. Kim kończy trzecie małżeństwo, ale nie tylko ona nie ma szczęścia w miłości

Rozwody w rodzinie Kardashian-Jenner

Rozwody w rodzinie Kardashian-Jenner

Zagraniczna prasa podaje, że Kim Kardashian i Kanye West mają się rozwieść. To nie pierwszy raz, gdy któryś z członków klanu formalnie kończy małżeństwie. Oto 10 najgłośniejszych rozwodów w rodzinie Kardashian-Jenner.

O kryzysie w związku Kim Kardashian Kanye Westa mówiło się już od minionego lata. Pierwsze problemy pojawiły się w momencie nawrotu choroby rapera, który od lat cierpi na zaburzenia dwubiegunowe. Teraz plotki przybierają na sile, ponieważ znana para planuje rozwód.

Po raz pierwszy media zwróciły uwagę na problemy w związku tych dwoje, gdy West podjął nieoczekiwaną decyzję o starcie w wyborach prezydenckich. Podczas jednego ze spotkań zdradził, że powstrzymał żonę przed dokonaniem aborcji. Przez jego wyznanie wybuchł ogromny skandal, po którym Kim przez krótki czas nie chciała mieć z nim żadnego kontaktu.

Krótko po tym Kanye zaczął publikować na Twitterze wpisy, w których oskarżał Kim i Kris Jenner o to, że chcą go ubezwłasnowolnić. Sugerował nawet, że padł ofiarą rasizmu ze stronu Kardashianów.

W słynnej rodzinie już kilka par zdecydowało się na rozwód i po latach ma ze sobą nie najgorszy kontakt. O kim mowa?

Rozwód Caitlyn Jenner i Chrystie Crownover

Caitlyn Jenner (dawniej Bruce Jenner) w grudniu 1972 roku poślubiła aktorkę, Chrystie Crownover. Krótko po tym para powitała na świecie syna Burta, a w 1978 roku córkę Casey Marino. W styczniu 1981 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Trzy miesiące później już nie byli małżeństwem.

Bruce Jenner i Chrystie Crownover

Bruce Jenner i Chrystie Crownover

Rozwód Caitlyn Jenner i Lindy Thompson

W tym samym roku, w którym Caitlyn wzięła rozwód z pierwszą żoną, poślubiła inną aktorkę, Lindę Thompson. Para doczekała się dwóch synów Brandona Brody’ego. W lutym 1986 roku zakończyli swój związek.

Bruce Jenner i Linda Thompson

Bruce Jenner i Linda Thompson

Rozwód Kris Jenner i Roberta Kardashiana

Kris Jenner od lipca 1978 roku do marca 1991 roku była żoną prawnika Roberta Kardashiana. W trakcie związku doczekali się czworga dzieci: Kourtney, Kim, Khloe i Roba. Niestety małżeństwo przekreślił romans Kris z byłym piłkarzem Toddem Watermanem.

Mimo rozwodu, który miał miejsce w marcu 1991 roku, Kris i Robert do czasu jego śmierci byli bliskimi przyjaciółmi. W jednym z podcastów Kris opowiedziała, jak wyglądał ich związek:

Wzięliśmy ślub bardzo szybko. Byłam wtedy bardzo młoda. Roberta poznałam, gdy miałam 18 lat. Spotykaliśmy się przez cztery lata, a ślub wzięliśmy mając 22 lata i w wieku 30 lat miałam romans. Bardzo tego żałowałam, ponieważ przez to rozpadła się moja rodzina. To był czas, żeby naprawdę dorosnąć. – wyjawiła Kris Jenner w podcaście InCharge With DVF.

Kris Jenner i Robert Kardashian

Kris Jenner i Robert Kardashian

Rozwód Roberta Kardashiana i Jan Ashley

Drugie małżeństwo Roberta było krótkie. On i Jan Ashley wzięli ślub w listopadzie 1998 roku, a już 30 dni później unieważnili związek. Jan twierdziła, że to dzieci Kardashiana odegrały kluczową rolę w rozstaniu. Zdjęć pary na próżno szukać w internecie.

Rozwód Kim Kardashian i Damona Thomasa

Kim Kardashian, podobnie jak jej matka, młodo wyszła za mąż. Gwiazda w 2000 roku uciekła z domu z producentem muzycznym, Damonem Thomasem. Dopiero kilka lat później przyznała się, że poślubiła go, będąc pod wpływem narkotyków. W 2003 roku Thomas złożył pozew o rozwód. Sprawa zakończyła się w lutym 2004 roku.

Rozwód Kim Kardashian i Damona Thomasa

Rozwód Kim Kardashian i Damona Thomasa

Rozwód Kim Kardashian i Krisa Humphriesa

Drugie małżeństwo Kim był bardzo krótki. Gwiazda telewizyjnego show Z kamerą u Kardashianów w sierpniu 2011 roku wyszła za mąż za zawodnika NBA, Krisa Humphries. Ceremonia została udokumentowana w dwuczęściowym odcinku specjalnym wyemitowanym na antenie E!. Dwa miesiące później Kim złożyła pozew rozwodowy. Proces trwał dłużej niż związek. Dopiero w sierpniu 2013 roku gwiazda znowu została singielką.

Kris Humphries i Kim Kardashian

Kris Humphries i Kim Kardashian

Rozwód Kris Jenner i Caitlyn Jenner

Kris i Caitlyn Jenner – wtedy znanym jeszcze jako Bruce Jenner – wzięły ślub w 1991 roku, miesiąc po tym, jak bizneswoman rozwiodła się z Robertem Kardashianem. Para w 1995 powitała na świecie Kendall Jenner, a dwa lata później Kylie Jenner.

W 2013 roku małżonkowie ogłosili separację, a w marcu 2015 roku wzięli rozwód. Po tym, jak Caitlyn ujawniła, że jest transpłciowa, Kris zaprzeczyła, że to płeć współmałżonka miała wpływ na rozpad związku.

Kris Jenner i Bruce Jenner (dziś Caitlyn)

Kris Jenner i Bruce Jenner (dziś Caitlyn)

Rozwód Khloe Kardashian i Lamara Odoma

Zaledwie miesiąc po tym jak Khloe KardashianLamar Odom się poznali, postanowili wziąć ślub. Ceremonia odbyła się we wrześniu 2009 roku. W trakcie małżeństwa przeżywali szereg wzlotów i upadków. Najpoważniejszym problemem była narkomania i niewierność koszykarza.

Khloe w grudniu 2013 roku złożyła pozew o rozwód. Gdy byli bliscy zakończenia związku, Lamar niemal przedawkował środki odurzające w jednym z domów publicznych. Po tym zajściu Khloe postanowiła zaopiekować się mężem i przez blisko 3 lata walczyła o jego powrót do zdrowia. Mimo to ich związek nie przetrwał i w grudniu 2016 roku oficjalnie przestali być małżeństwem.

Khloe Kardashian i Lamar Odom

Khloe Kardashian i Lamar Odom

Rozwód Brandona Jennera i Leah Jenner

Brandon Jenner jest najstarszym synem Caitlyn. 39-latek w maju 2012 roku poślubił Leah Jenner. W lipcu 2015 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Evy. We wrześniu 2018 roku para ogłosiła rozstanie, a w lipcu 2019 roku formalnie nic ich nie łączyło.

Brandon Jenner i Leah Jenner

Brandon Jenner i Leah Jenner

„Rozwód” Brody’ego Jennera i Kaitlynn Carter

Brody Jenner ożenił się z amerykańską blogerką Kaitlynn Carter w czerwcu 2018 roku. Już rok później na jaw wyszło, że ich związek się rozpadł. Później okazało się, że rozwód pary był… fikcyjny tak samo jak ślub, bowiem nigdy nie zawarli legalnego małżeństwa.

Brody Jenner i Kaitlynn Carter

Brody Jenner i Kaitlynn Carter


Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Kim Kardashian i Kanye West – Vanity Fair Oscar Party 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×