Szukaj

Były menadżer zaszantażował Roberta Lewandowskiego. Wypłynęły smutne fakty. Wiadomo, o co poszło

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Super Express dotarł do nieznanych dotąd faktów w sprawie konfliktu Roberta Lewandowskiego z byłym menadżerem Cezarym Kucharskim. Co ujawniono?

Robert Lewandowski jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd sportu w Polsce. Piłkarz cały czas cieszy się imponującą formą. Na swoim koncie ma mnóstwo goli i jeszcze więcej asyst. Pomimo tego, że niedawno skończył 32 lata, to nie myśli w ogóle o sportowej emeryturze. Ma za sobą niezwykle udany sezon. Niedawno pomógł swojej drużynie Bayernowi Monachium sięgnąć po puchar Ligii Mistrzów. W rozmowie z Polsat News zadedykował to zwycięstwo swoim najbliższym.

Tabloid ujawnia szokujące kulisy konfliktu Roberta Lewandowskiego

W 2018 roku po wielu latach współpracy Robert postanowił zerwać kontrakt z ówczesnym menadżerem. Cezary Kucharski wtedy skomentował to na łamach Onetu to w następujący sposób:

Kiedy piłkarz o trzy czy pięć procent odpuści i „przeniesie” uwagę na biznes, od razu z gracza klasy światowej staje się zawodnikiem o klasę gorszym.(…) Nadchodzące lata i to, jak będzie się spisywał Lewandowski, dadzą odpowiedź na pytanie, czy teza jest prawdziwa.

Natomiast Lewandowski w wywiadzie z Mateuszem Borkiem i Cezarym Kowalskim opublikowanym w książce Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, Nawałce i Lewandowskim przyznał, że w wielu sprawach panowie nie mogli dojść do porozumienia:

I również z tego wynikała moja decyzja. Czarek kiedyś mi powiedział, że on sobie zdaje sprawę, że jestem już większy niż to, co może mi zaproponować. Nie wiem, czy powiedział to świadomie, czy nieświadomie, czy było w tym trochę przekąsu, ale… Inaczej pewne rzeczy postrzegam, inaczej rozmawiam. (…) Na Czarka źle działało, że ja się rozwijam i jako człowiek, i jako firma. Nie tylko gram w piłkę, ale rozwijam też inne sfery życia i to dla niego… No, jemu to nie pomogło.

Dziś po latach ta sprawa znów wraca. Wszystko zaczęło się od zarzutu, jaki postawiono „Lewemu”. Według Super Expressu Cezary zgłosił, iż jego dawny podopieczny oszukał niemiecką skarbówkę na 39 mln złotych. Sztab piłkarza natychmiast odpowiedział na to, wydając oświadczenie, zgodnie z którym wszystko zostało opłacone zgodnie z prawem. Dodał także, że:

Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków – czytamy w SE.

Tabloid postanowił pójść tym śladem i ujawnił zaskakujące kulisy konfliktu, który trwa już od ponad roku. Były menadżer nie przebiera w środkach.

Doszło nawet do tego, że miał szantażować kapitana reprezentacji. Domagał się kilkudziesięciu milionów złotych za milczenie – pisze SE.

Cezary ma dysponować dowodami na oszustwa podatkowe piłkarza. Podobno zapewnił go, że ich nie ujawni jeśli otrzyma odpowiednią sumę pieniędzy. Wczoraj pojawiło się oświadczenie w tej sprawie, wydane przez rzecznika prasowego:

W związku z publicznymi atakami Cezarego Kucharskiego wymierzonego w Roberta Lewandowskiego oraz jego rodzinę podjęte zostały zdecydowane kroki prawne.

Sprawa ma wkrótce trafić do prokuratury. W dokumentach zebranych mają widnieć mocne dowody na szantaż ze strony menadżera. Póki co sam oskarżony nie komentuje całej sprawy, ale wszystko wskazuje na to, że skoro Robert Lewandowski nie poddał się szantażowi byłego menadżera, to nie ma nic do ukrycia. Gdyby rzeczywiście miał coś na sumieniu, to z pewnością uległby manipulacji, a sprawa nie ujrzałaby światła dziennego


Cezary Kucharski - były menadżer Roberta Lewandowskiego

Cezary Kucharski - były menadżer Roberta Lewandowskiego

Cezary Kucharski - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Cezary Kucharski - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Cezary Kucharski - gala tygodnika Piłka nożna

Cezary Kucharski - gala tygodnika Piłka nożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×