Szukaj

Nie żyje gwiazda filmu o przygodach „Kevina”. Miał 84 lata

Rip Taylor nie żyje. Komik, któremu popularność przyniosła rola w filmach Kevin sam w Nowym Jorku, czy Rodzina Adamsów, zmarł w niedzielę, 6 października. Miał 84 lata. 

Rip Taylor, a właściwie Charles Elmer Taylor, był amerykańskim komikiem, który rozwijał karierę w latach 60. i 70.  Przez lata zdobywał aktorskie umiejętności, które z czasem przeniósł na szklany ekran, dzięki czemu mogli je podziwiać fani na całym świecie. Wystąpił m.in. w Rodzinie Adamsów, serialu Nie ma to jak hotel, a także gościnnie pojawił się w filmie Kevin sam w Nowym Jorku. 

Zobacz: Janusz Kondratiuk nie żyje. Zmarł jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów

Rip Taylor nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci?

To jednak początek jego dokonań. Taylor był nie tylko aktorem, ale również gwiazdą dubbingu, a także gospodarzem programu The $1.98 Beauty Show – parodii programu piękności, która w Stanach Zjednoczonych cieszy się niemałą popularnością.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Dynastii”. Przegrała walkę z rakiem

Rip Taylor zmarł 6 października

Rip Taylor zmarł 6 października

Za swoje zasługi dla przemysłu rozrywkowego w USA, został wyróżniony własną gwiazdą w Alei Gwiazd w Hollywood. Okazuje się, że mężczyzna w swojej biografii ma także polski wątek. Przed laty pojawił się na planie Milczenia owiec, gdzie spotkał się z Joanną Pacułą.

Rip Taylor od kilku tygodni ciężko chorował, przez co w ogóle nie opuszczał łóżka. Zmarł w niedzielę, 6 października. Miał 84 lata. Informację o jego śmierci potwierdził Harlan Boll, przyjaciel i agent komika.

Zobacz: Karel Gott nie żyje. Legenda muzyki przegrała walkę z chorobą

 

 


Rip Taylor - nie żyje amerykański komik

Rip Taylor - nie żyje amerykański komik

Rip Taylor nie żyje

Rip Taylor nie żyje

Rip Taylor - nie żyje

Rip Taylor - nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×