Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozstali się. Piosenkarka znalazła sposób, by zapomnieć o rozwodzie

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozstali się. Dawni małżonkowie rozwód postanowili przyspieszyć i zamiast w połowie maja, rozstali się pod koniec kwietnia. Skąd ten pośpiech? 

Reni Jusis niemal od początku kariery chroni swoje życie prywatne. Piosenkarka, troszcząc się o dobro najbliższych, w mediach rzadko opowiada o tym, co dzieje się w jej domowym zaciszu. W ostatnim czasie sporo się tam jednak wydarzyło. Gwiazda rozstała się ze swoim mężem Tomaszem Makowieckiem.

Pierwsze plotki o problemach w związku pary zaczęły pojawiać się już w 2016 roku:

Reni po 7. latach urlopu macierzyńskiego zdecydowała się wrócić do pracy. Zamiast w ich trójmiejskim mieszkaniu, artystka coraz częściej bywała w Warszawie. Tomkowi się to nie podobało. Chciał ją mieć cały czas w domu –  donosił jakiś czas temu Fakt.

Kiedy wiadomość ta dotarła do prasy, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. Muzycy wydawali się bowiem idealnie dopasowanym duetem, który na co dzień się wspierał. Tymczasem z dala od zainteresowania mediów, ich uczucie najwidoczniej wygasło. Dawni kochankowie nie tylko zaczęli mieszkać oddzielnie, ale także złożyli papiery rozwodowe.

Co było ostatecznym powodem rozstania? Na ten moment wiadomość ta nadal owiana jest tajemnicą. Dawni małżonkowie jeszcze nie skomentowali medialnych rewelacji i nie wydaje się, by w najbliższym czasie mieli to zrobić.

Reni Jusis jest już po rozwodzie

Do oficjalnego rozstania przed sądem miało dość w połowie maja. Para datę tę postanowiła jednak przesunąć. Czyżby postanowili dać sobie drugą szansę? Nic bardziej mylnego. Małżonkowie całą sprawę bardzo przyspieszyli. Zamiast 9 maja, rozstali się w czwartek 25 kwietnia.

Od tego momentu piosenkarka skupiła się na sobie. Obecnie poświęca się koncertowaniu i zaplanowanych ma szereg koncertów. W najbliższym czasie zobaczyć ją będzie można m.in. w Warszawie, Gdańsku i Bydgoszczy.

Żałujecie, że ich związek się rozpadł?

Zobacz: To koniec! Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są już po rozwodzie! Tabloid ujawnił szczegóły

Zobacz: Tomek Makowiecki tuż przed rozwodem z Reni Jusis pokazał swoje śliczne dzieci! Do kogo są podobne?

Zobacz: Reni Jusis zrobiła dym na Fryderykach 2019! Porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah, a potem wypaliła, o co nie zadbali organizatorzy!


Kiedy Reni jusis i Tomek Makowiecki wzięli ślub?

Kiedy Reni jusis i Tomek Makowiecki wzięli ślub?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki pobrali się 8 sierpnia 2007 roku

Reni Jusis i Tomek Makowiecki pobrali się 8 sierpnia 2007 roku

Ślub Reni Jusis i Tomka Makowieckiego

Ślub Reni Jusis i Tomka Makowieckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×